reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Operatorzy na świecie wyłączają rosyjskie kanały

dodano: 2022-02-28 18:45 | aktualizacja: 2022-02-28 19:20
autor: RO | źródło: media.1plus1.ua

Wspólne pasmo ukraińskich nadawców - Zjednoczone informacje 26 lutego 2022 r. ukraińska grupa medialna 1+1 Media wraz z wiodącymi graczami na rynku zainicjowała zamknięcie rosyjskich kanałów telewizyjnych na rynku międzynarodowym, wysyłając list otwarty do kluczowych dostawców telewizji kablowej i OTT. Na zapytanie odpowiedziało już ponad 20 lokalnych operatorów z Polski, Australii, Słowacji, Czech, Kanady, Estonii, Litwy, Łotwy, Bułgarii, Niemiec, a także przedstawiciele międzynarodowych korporacji.

Ukraina 24
Ukraina 24 - pasmo Zjednoczone informacje.


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W zamian wielu dostawców uruchomiło wspólny maraton informacyjny od ukraińskich nadawców, prowadzony pod hasłem "Zjednoczone informacje" (ukr. Єдині новини). Ukraińscy nadawcy opowiadają o wojnie i agresji Rosji.
 

W ciągu tych kliku dni otrzymaliśmy mnóstwo odpowiedzi od międzynarodowej widowni. Dostawcy są gotowi na spotkanie z nami, rozumieją wagę takich działań i w pełni nas popierają. Na dzień dzisiejszy ponad 20 firm z ogromną widownią odmówiło nadawania rosyjskich stacji telewizyjnych. Z wieloma nadal prowadzimy rozmowy i jesteśmy przekonani, że wynik będzie pozytywny. Wojna toczy się na kilku frontach, a na informacyjnym jesteśmy gotowi zadać nieodwracalne straty

- skomentowała grupa 1+1 Media.


Zauważmy, że od 26 lutego br. kanały wszystkich grup medialnych Ukrainy nadawane są w formie jednej audycji informacyjnej "Єдині новини". Grupy medialne na zmianę dostarczają informacje. Do wspólnej transmisji włączają się przedstawiciele Sił Zbrojnych, Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony, Służby Bezpieczeństwa i innych ukraińskich struktur, od których zależy bieg wydarzeń.

Kanały telewizyjne obiektywnie i szybko dostarczają wyczerpujących informacji z różnych regionów kraju przez całą dobę i są gotowe przekazywać swój sygnał dostawcom na całym świecie. Kanał informacyjny Ukraina 24 cały czas zyskuje na popularności, pojawiając się w różnych pakietach telewizji satelitarnej, kablowej, IPTV i OTT.

Sprawdź parametry techniczne ukraińskich kanałów telewizyjnych na satelitach  Astra 4A (4,8°E) i Amos 3/7 (4°W).

Źródło: 1plus1.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 799 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...