Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów Polsat Box Go i Interia Sport. Na widzów czekać będą m.in.: zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie - „Studio Pekin”
(więcej tutaj), Tauron Liga
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Scottish Premiership
(więcej tutaj), Emirates FA Cup
(więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats
(więcej tutaj), Liga Portugal Bwin
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), lekkoatletyka - World Athletics Indoor Tour
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), FIM SuperEnduro World Championship
(więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
5 lutego (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:00 La Liga Santander: „LaLiga Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport Extra
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
8:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
9:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin - magazyn, Polsat Sport
10:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra
10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
11:00
tenis ziemny, turniej ATP w Pune: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
12:00 Emirates FA Cup: Puchar Anglii - zapowiedź 4. rundy, Eleven Sports 2
12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2
12:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3
13:00
tenis ziemny, turniej ATP w Pune: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
13:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
13:00 Emirates FA Cup: „FA Cup Preview” - magazyn, Eleven Sports 3
13:25
Emirates FA Cup, 4. runda: Chelsea FC Londyn - Plymouth Argyle FC, Eleven Sports 2
13:25
Emirates FA Cup, 4. runda: Kidderminster Harriers FC - West Ham United FC Londyn, Eleven Sports 3
13:55
La Liga Santander: Elche CF - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 4
14:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News
14:00 Emirates FA Cup: „FA Cup Preview” - magazyn, Eleven Sports 1
14:30
Serie A Tim: AS Roma Rzym - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 1
14:55
Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - MFK Karvina Karwina, Polsat Sport
15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
15:20 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra
15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
15:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
15:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
15:55
Emirates FA Cup, 4. runda: Manchester City FC - Fulham FC Londyn, Eleven Sports 2
15:55
Emirates FA Cup, 4. runda: Wolverhampton Wanderers FC - Norwich City FC, Eleven Sports 3
15:55
Emirates FA Cup, 4. runda: Southampton FC - Coventry City FC, Eleven Sports 4
16:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Interia Sport
16:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra
16:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
16:50
Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1
17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat
17:20
Energa Basket Liga: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Projekt Warszawa, Polsat Sport
17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
17:40 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat News
17:55
Fortuna: Liga: SK Dynamo České Budějovice Czeskie Budziejowice - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1
18:00
FIM SuperEnduro World Championship: Grand Prix Węgier, Eleven Sports 2
18:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
18:20
SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia, Polsat Sport News
18:25
Emirates FA Cup, 4. runda: Cambridge United FC - Luton Town FC, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
19:00
Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław, Polsat Box Go
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
19:50
Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1
19:55
Eredivisie: PSV Eindhoven - AZ Alkmaar, Polsat Sport Premium 1
20:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport Extra
20:30
PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Stal Nysa, Polsat Sport
20:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
20:55
Emirates FA Cup, 4. runda: Tottenham Hotspur FC Londyn - Brighton & Hove Albion FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
20:55
Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 3 i Canal+ Family
22:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
23:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2
23:00 La Liga Santander: „LaLiga Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3
23:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2
23:30 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 4
Noc z 5 na 6 lutego (z soboty na niedzielę)
1:00
UFC Fight Night, Polsat Sport
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
1:05
KSW59, Polsat Sport Fight
2:00 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 3
2:30 „Gianluca Di Marzio dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 3
6 lutego (niedziela)
5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport Extra
6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
8:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
9:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport
10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport
11:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News
12:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra
12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2
12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3
12:10
Ereidvisie: Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam, Polsat Sport News
12:25
Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Cagliari Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
12:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
12:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30
Tauron Liga: Developres Bella Dolina Rzeszów - Joker Świecie, Polsat Box Go
12:55
Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient - RC Lens, Eleven Sports 2 i nSport+
12:55
Emirates FA Cup, 4. runda: Liverpool FC - Cardiff City FC, Eleven Sports 3
13:00
tenis ziemny, turniej ATP w Pune: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play
14:25
Scottish Premiership: Motherwell FC - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport News
14:30 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 1
14:45
PlusLiga: Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport
14:50 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
14:55
Serie A Tim: Venezia FC Wenecja - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2
14:55
Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 3
14:55
Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - FC Empoli, Eleven Sports 4
15:00
La Liga Santander: FC Barcelona - Atletico Madrid Madryt, Eleven Sports 1
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
16:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Interia Sport
16:30 Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra
16:40
Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Heracles Almelo, Polsat Sport Premium 2
16:55
Scottish Premiership: Rangers FC Glasgow - FC Heart of Midlothian Edynburg, Polsat Sport Premium 1
16:55
Emirates FA Cup, 4. runda: Nottingham Forest FC - Leicester City FC, Eleven Sports 3
17:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
17:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2
17:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 4
17:20
Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin, Polsat Sport Extra
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport
17:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2
17:40 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat News
17:55
Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2
18:00
lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour: halowy miting w Nowym Jorku, Polsat Sport News
18:00 e-sport: „Faux Paux” - magazyn, Polsat Games
18:00 „Gianluca Di Marzio dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 4
18:05
La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Villarreal CF, Eleven Sports 1
18:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4
18:55
Liga Portugal Bwin: FC Arouca - FC Porto, Eleven Sports 4
komentują: Michał Świerżyński i Adrian Gątarek
19:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
19:00
Tauron Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Box Go
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
19:25
Emirates FA Cup, 4. runda: AFC Bournemouth - Boreham Wood FC Borehamwood, Eleven Sports 3
20:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport Extra
20:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2
20:20
Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 1
20:30
PlusLiga: GKS Katowice - Cuprum Lublin, Polsat Sport
20:30
SuperLega: Itas Trentino - Leo Shoes PerkinElmer Modena, Polsat Sport News
20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
20:40 (Eleven Sports 2) i 20:55 (nSport+)
Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2 i nSport+
21:25
Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - FC Famalicao Vila Nova de Famalicão, Eleven Sports 4
komentują: Michał Świerżyński i Marcin Gazda
21:30 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 3
22:00 La Liga Santander: „LaLiga Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3
23:00 zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie: „Studio Pekin” - magazyn, Polsat Sport
23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2
23:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2
23:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4
Noc z 6 na 7 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 3
2:30 „Gianluca Di Marzio dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 3
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.