reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Movistar Plus+ to nowa marka płatnej telewizji

dodano: 2022-01-21 19:48
autor: RO | źródło: satcesc.com

Movistar+ Abonenci platformy telewizyjnej Telefónica w Hiszpanii zauważyli pewne zmiany na ekranie swoich telewizorów. Na przykład kanał Movistar Estrenos to teraz M+Estrenos, choć treść i tematyka pozostała taka sama. Telefónica jest także operatorem platformy Movistar+ na satelicie Astra 19,2°E.

Telefónica
Telefonica


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator nie wydał oficjalnego oświadczenia na temat odświeżenia swojej marki Movistar, ale prawda jest taka, że autorskie kanały tematyczne już bazują na nowej marce.

Wśród przyczyn zmian może być podążanie operatora śladem konkurencji, takiej jak Disney+ czy Apple+. Dlatego Movistar Plus+ jest również zaangażowany w nową nazwę z podwójnym celem. Z jednej strony wraz z odnowieniem tożsamości chce być nieco bardziej rozpoznawalny w gronie najlepszych platform na rynku streamingowym, a jednocześnie dystansuje się od wizerunku operatora w zakresie telefonii.

Wkrótce minie 7 lat, odkąd Movistar+ powstał na hiszpańskim rynku płatnej telewizji po wchłonięciu Canal+, pozostawiając w tyle rozwijaną w IPTV markę Imagenio de Telefónica.

 

Źródło: satcesc.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...