reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-23 - 2022-05-24

8-10.01 Polsat Sport: Puchary, plebiscyt i magazyny

dodano: 2022-01-07 06:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 8-9 stycznia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: „Gala mistrzów sportu 87. plebiscytu Przeglądu Sportowego”, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, Emirates FA Cup, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Serie A Tim, La Liga Santander, Rajd Dakar, tenis ziemny - ATP Cup, biathlon, bobsleje, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne, snowboard oraz e-sport - League of Legends - Worlds, League of Legends European Championship i Counter Strike: Global Offensive - PGL Major Stockholm 2021.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: „Gala mistrzów sportu 87. plebiscytu Przeglądu Sportowego” (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Rajd Dakar (więcej tutaj), tenis ziemny - ATP Cup (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj), League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Counter Strike: Global Offensive - PGL Major Stockholm 2021 (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

8 stycznia (sobota)
5:00 tenis ziemny, ATP Cup: 2. półfinał, Polsat Sport

5:00 KSW49, Polsat Sport Fight

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim: Mid Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

5:25 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

5:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 (Polsat Sport Extra) i 15:45 (Eurosport 2) snowboard, Puchar Świata w Krasnojarsku: cross, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 tenis ziemny, ATP Cup: 2. półfinał, Polsat Sport

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:45 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: monobob kobiet, Polsat Sport News

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

11:15 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: monobob kobiet, Polsat Sport News

12:00 Rajd Dakar: „Orlen Team Studio” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 Emirates FA Cup: „FA Cup Preview” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

12:05 biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: sztafeta mieszana, Polsat Sport i Eurosport 2

12:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Emirates FA Cup: „FA Cup Preview” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

13:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

13:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 Emirates FA Cup, 3. runda: zapowiedź, Eleven Sports 4

13:25 Emirates FA Cup, 3. runda: Coventry City FC - Derby County FC, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:25 Emirates FA Cup, 3. runda: Hartlepool United FC - Blackpool FC, Eleven Sports 2

13:30 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:00 Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:30 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: 2. dzień, Polsat Sport Extra

14:35 (w sobotę, 8 stycznia br., Polsat Sport News) i 0:00 (w nocy z soboty na niedzielę, z 8 na 9 stycznia br., Eurosport 1) biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: pojedyncza sztafeta mieszana, Polsat Sport News i Eurosport 1

14:45 PlusLiga: Cuprum Lubin - Projekt Warszawa, Polsat Sport

15:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

15:30 Emirates FA Cup: „FA Cup Preview” - magazyn, Eleven Sports 3

15:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

15:55 Emirates FA Cup, 3. runda: Leicester City FC - Watford FC, Eleven Sports 1

15:55 Emirates FA Cup, 3. runda: Newcastle United FC - Cambridge United FC, Eleven Sports 2

15:55 Emirates FA Cup, 3. runda: West Bromwich Albion FC - Brighton & Hove Albion FC, Eleven Sports 3

15:55 Emirates FA Cup, 3. runda: Barnsley FC - Barrow AFC, Eleven Sports 4

16:00 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 Tauron 1. Liga: BKS Visła Proline Bydgoszcz - MKS Będzin, Polsat Box Go

17:20 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

18:00 La Liga Santander: Granada CF Grenada - FC Barcelona, Eleven Sports 1

18:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

18:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

18:20 (Eurosport 2) i 22:00 (Polsat Sport News) snowboard, Puchar Świata w Mammoth Mountain: slopestyle, Polsat Sport News i Eurosport 2

18:25 Emirates FA Cup, 3. runda: Chelsea FC Londyn - Chesterfield FC, Eleven Sports 2

18:25 Emirates FA Cup, 3. runda: Swansea City AFC - Southampton FC, Eleven Sports 3

18:25 Emirates FA Cup, 3. runda: Hull City AFC - Everton FC  Liverpool, Eleven Sports 4

18:30 (Polsat Sport) i 20:00 (Polsat) „Gala mistrzów sportu 87. plebiscytu Przeglądu Sportowego” - widowisko, Polsat i Polsat Sport

18:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

19:00 Tauron Liga: Joker Świecie - E.Leclerc Moya Radomka Radom, Polsat Box Go

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:00 (Polsat Sport News) i 20:30 (Eurosport 2) narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Tremblant: jazda po muldach, Polsat Sport News i Eurosport 2

20:30 PlusLiga: Stal Nysa - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport Extra

20:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 i nSport+

21:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

21:00 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 3

21:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

21:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 Rajd Dakar: „Orlen Team Studio” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 8 na 9 stycznia (z soboty na niedzielę)
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 Serie A Tim: „Serie A Tim: Mid Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

2:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

4:15 KSW47, Polsat Sport Fight

4:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

4:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

9 stycznia (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 (Polsat Sport News) i 21:05 (Eurosport 2) snowboard, Puchar Świata w Krasnojarsku: snowcross, Polsat Sport News i Eurosport 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:30 tenis ziemny, ATP Cup: finał, Polsat Sport Extra

8:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 tenis ziemny, ATP Cup: finał, Polsat Sport Extra

9:00 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

11:00 tenis ziemny, ATP Cup: finał, Polsat Sport Extra

12:00 (Polsat Sport News) i 17:30 (Eurosport 2) snowboard, Puchar Świata w Mammoth Mountain: halfpipe, Polsat Sport News i Eurosport 2

12:00 Rajd Dakar: „Orlen Team Studio” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

12:20 biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport i Eurosport 2

12:25 KSW43, Polsat Sport Fight

12:30 Tauron Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Box Go

12:25 Serie A Tim: Venezia FC Wenecja - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

12:25 Serie A Tim: FC Empoli - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

14:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

14:05 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: 3. dzień, Polsat Sport News

14:25 Serie A Tim: Torino FC Turyn - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

14:25 Serie A Tim: Cagliari Calcio - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 3

14:30 (Eurosport 1) i 14:35 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

14:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź, Polsat Sport

14:55 Emirates FA Cup, 3. runda: Liverpool FC - Shewsbury FC, Eleven Sports 2

14:55 Emirates FA Cup, 3. runda: West Ham United FC Londyn - Leeds United AFC, Eleven Sports 4

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:25 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1

16:25 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 3

16:55 (Eleven Sports 4) i 17:00 (Canal+ Sport) Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes - AS Monaco Monako, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 Energa Basket Liga: Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 SuperLega: Gas Sales Bluenergy Piacenza - Leo Shoes PerkinElmer Modena, Polsat Sport News

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 e-sport: „Faux Paux” - magazyn, Polsat Games

18:05 Emirates FA Cup, 3. runda: Nottingham Forest FC - Arsenal FC Londyn, Eleven Sports 2

18:25 Serie A Tim: AS Roma Rzym - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

18:25 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Spezia Calcio, Eleven Sports 3

18:55 Liga Portugal Bwin: SL Benfica Lizbona - FC Pacos de Ferreira, Eleven Sports 4
komentują: Patryk Mirosławski i Michał Świerżyński

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:35 (Eurosport 2) i 23:00 (Polsat Sport News) snowboard, Puchar Świata w Mammoth Mountain: slopestyle, Polsat Sport News i Eurosport 2

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:15 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

20:40 Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1

20:40 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3

20:55 La Liga Santander: Villarreal CF - Atletico de Madrid Madryt, Eleven Sports 2

21:00 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News

21:00 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Getafe CF, Eleven Sports 4

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 Rajd Dakar: „Orlen Team Studio” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

Noc z 9 na 10 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:55 e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

3:25 e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games

4:25 e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...