reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-23 - 2022-05-24

18-20.12 Polsat Sport: Puchar Francji i magazyny

dodano: 2021-12-17 23:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 18-19 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii, klubowe mistrzostwa świata siatkarek, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, Coupe de France, Fortuna: Liga, Eredivisie, Serie A Tim, Sky Bet Championship, La Liga Santander, La Liga SmartBank, Liga Portugal Bwin, Ultimate Fighting Championship (UFC), badminton, biathlon, bobsleje, narciarstwo dowolne, snowboard oraz e-sport - Valorant - Polska Liga Esportowa - PLE.GG Valorant Nations Circuit.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii (więcej tutaj), klubowe mistrzostwa świata siatkarek (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Coupe de France (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj i tutaj), La Liga SmartBank (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj) oraz e-sport - Valorant - Polska Liga Esportowa - PLE.GG Valorant Nations Circuit (więcej tutaj i tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

18 grudnia (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:05 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

10:00 badminton, mistrzostwa świata w Huelva: półfinały, Polsat Sport Extra

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: monobob kobiet, Polsat Sport News

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: monobob kobiet, Polsat Sport News

12:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:50 (Polsat Sport) i 13:00 (Eurosport 1) biathlon, Puchar Świata w Annecy-Le Grand Bornand: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport i Eurosport 1

12:50 klubowe mistrzostwa świata siatkarek: 1. półfinał, Polsat Sport News

13:25 Sky Bet Championship: Middlesbrough FC - AFC Bournemouth, Eleven Sports 3

13:55 La Liga Santander: Rayo Vallecano de Madrid Madryt - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport

14:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:30 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

14:50 biathlon, Puchar Świata w Annecy-Le Grand Bornand: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

15:10 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 Sky Bet Championship: Coventry City FC - Stoke City FC, Eleven Sports 2

16:00 badminton, mistrzostwa świata w Huelva: półfinały, Polsat Sport Extra

16:20 klubowe mistrzostwa świata siatkarek: 2. półfinał, Polsat Sport News

17:00 Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - Legia Warszawa, Polsat Box Go

17:00 Tauron 1. Liga: BKS Visła Proline Bydgoszcz - Olimpia Sulęcin, Polsat Box Go

17:00 Tauron 1. Liga: Exact Systems Norwid Częstochowa - AZS AGH Kraków, Polsat Box Go

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - #VolleyWrocław, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:30 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 3

17:55 Fortuna: Liga: FC Hradec Kralove - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Extra

17:55 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 e-sport, Valorant, Polska Liga Esportowa: PLE.GG Valorant Nations Circuit, Polsat Games

18:00 La Liga Santander: FC Barcelona - Elche CF, Eleven Sports 1

18:10 La Liga SmartBank: UD Las Palmas - SD Eibar, Eleven Sports 3

18:25 Coupe de France, 4. runda: Lille Olympique SC - AJ Auxerre, Polsat Sport Premium 1

19:00 badminton, mistrzostwa świata w Huelva: półfinały, Polsat Sport News

19:00 Tauron Liga: IŁ Capital Legionovia Legionowo - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz, Polsat Box Go

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:55 Eredivisie: AZ Alkmaar - Willem II Tilburg, Polsat Sport Premium 2

20:00 Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

20:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

20:30 Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin, Polsat Sport Extra

20:30 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Atletico Madrid Madryt, Eleven Sports 1

20:30 „Wywiad z Gianlucą Di Marzio” - wywiad, Eleven Sports 3

20:40 Serie A Tim: Cagliari Calcio - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

21:25 Liga Portugal Bwin: Gil Vicente FC Barcelos - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 3
komentują: Jakub Ostrowski i Michał Świrkula 

22:00 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

22:40 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 SuperLega: Kioene Padwa - Leo Shoes PerkinElmer Modena, Polsat Sport Extra

23:00 (Polsat Sport News, w sobotę, 18 grudnia br.) i 7:30 (Eurosport 2, w niedzielę, 19 grudnia br.) narciarstwo dowolne, Puchar Świata w L'Alpe d'Huez: jazda po muldach podwójnych, Polsat Sport News i Eurosport 2

23:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 3

23:30 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 18 na 19 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 snowboard, Puchar Świata w Cervinii: snowcross, Polsat Sport News

1:00 e-sport, Valorant, Polska Liga Esportowa: PLE.GG Valorant Nations Circuit, Polsat Games

2:00 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19 grudnia (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 KSW64, Polsat Sport Fight

8:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

10:00 badminton, mistrzostwa świata w Huelva: finały, Polsat Sport Extra

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:10 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:00 badminton, mistrzostwa świata w Huelva: finały, Polsat Sport Extra

12:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:25 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 (Eurosport 1) i 12:35 (Polsat Sport) biathlon, Puchar Świata w Annecy-Le Grand Bornand: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport i Eurosport 1

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:30 Tauron Liga: BKS Bostik Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Box Go

12:45 (Eurosport 2, w niedzielę, 19 grudnia br.) i 0:00 (Polsat Sport News, w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 19 na 20 grudnia br.) narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Innichen: skicross, Polsat Sport News i Eurosport 2

13:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:30 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

13:40 Coupe de France, 4. runda: ES Cannet-Rocheville - Olympique de Marseille Marsylia, Polsat Sport Premium 1

13:40 Coupe de France, 4. runda: Red Star FC Saint-Ouen - AS Monaco Monako, Polsat Sport Premium 2

14:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

14:25 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 3

14:30 mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii, mecz o miejsca 3. i 4.: Hiszpania - Dania, Polsat Sport Extra

14:30 (Eurosport 1) i 14:35 (Polsat Sport News) biathlon, Puchar Świata w Annecy-Le Grand Bornand: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport News i Eurosport 1

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga: Projekt Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Spezia Calcio - FC Empoli, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

15:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

16:30 (Polsat Sport Extra) i 17:20 (Super Polsat) mistrzostwa świata piłkarek ręcznych w Hiszpanii, finał: Norwegia - Francja, Super Polsat i Polsat Sport Extra

16:40 Eredivisie: RKC Waalwijk - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 2

17:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:20 Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Twarde Pierniki Toruń, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 Serie A Tim: Torino FC Turyn - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 1

17:30 La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:55 Fortuna: Liga: FC Banik Ostrava Ostrawa - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

17:55 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Venezia FC Wenecja, Eleven Sports 2

17:55 Liga Portugal Bwin: Sport Lisboa e Benfica Lizbona - CS Maritimo Funchal, Eleven Sports 4
komentują: Julian Kowalski i Michał Świerżyński

18:00 e-sport, Valorant, Polska Liga Esportowa: PLE.GG Valorant Nations Circuit, Polsat Games

18:25 La Liga Santander: Getafe CF - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:55 Liga Portugal Bwin: FC Vizela - FC Porto, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Marcin Grzywacz i Michał Świrkula

20:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Serie A Tim: AC Milan Mediolna - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

20:30 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

20:30 SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia, Polsat Sport News

21:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

21:05 Coupe de France, 4. runda: Entente Feignies Aulnoye FC - Paris Saint-Germain Paryż, Polsat Sport Premium 1

21:30 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

22:30 klubowe mistrzostwa świata siatkarek: finał, Polsat Sport Extra

23:00 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 19 na 20 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, Valorant, Polska Liga Esportowa: PLE.GG Valorant Nations Circuit, Polsat Games

2:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...