Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet: Polska– Rosja. Transmisja live z Pucharu Świata w Wiśle w TVP i Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:00 Piłka nożna: Premier League: Manchester United – Crystal Palace
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
17:30 Piłka nożna: Premier League: Aston Villa – Leicester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski CANAL+ 4K Ultra HD
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: Premier League: Leeds United – Brentford FC
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport 2
15:00 Piłka nożna: Premier League: Tottenham Hotspur – Norwich City
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice – RC Strasbourg
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Piotr Grabowski
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Cleveland Cavaliers – Utah Jazz
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas CANAL+ Sport 3
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Skrzyński, Remigiusz Jezierski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Now
15:00 Piłka nożna: Premier League: Leeds United – Brentford FC
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Bologna FC 1909 – ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
16:30 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej: Parada kierowców
18:30 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej: Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół Eleven Sports 2
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Venezia FC – Hellas Verona
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: UC Sampdoria – SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Juventus FC – Genoa CFC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 3
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Spezia Calcio – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Levante UD – CA Osasuna
Komentarz: Michał Wszołek, Kuba Ostrowski
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Celta Vigo – Valencia CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński Eleven Sports 4
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Bologna FC 1909 – ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco – FC Metz
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:15 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: Salford City – Chesterfield FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Girondins Bordeaux – Olympique Lyon
Komentarz: Dominik Guziak Eurosport 1
09:10 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer: Sztafeta mężczyzn
10:50 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer: Konkurs skoków
11:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer: Sztafeta kobiet
12:35 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Sztafeta kobiet
13:55 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer: Bieg na 10 km
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wiśle: Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
18:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise: Supergigant kobiet
20:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek: Supergigant mężczyzn
21:30 Snooker: UK Championship: Finał Eurosport 2
08:05 Lekkoatletyka: Maraton, Walencja: Zawody
13:45 Snooker: UK Championship: Finał
17:30 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Lillehammer: Konkurs indywidualny
20:00 Snooker: UK Championship: Finał Golf Channel
18:00 Golf: PGA Tour, Albany: Finał
Komentarz: Jacek Person Metro
11:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer: Sztafeta kobiet
nSport+
12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Rayo Vallecano – RCD Espanyol
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:: Polska – Rosja
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Stal Nysa – Cuprum Lubin
02:00 (nd/pn) Boks: Gala, Los Angeles: Gervonta Davis – Isaac Cruz Polsat Sport Extra
09:30 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg: 1. przejazd dwójek kobiet
11:00 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg: 2. przejazd dwójek kobiet
12:25 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Bieg sztafetowy kobiet
14:00 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg: Przejazd czwórek mężczyzn
15:05 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Bieg na dochodzenie mężczyzn
20:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Salt Lake City: Zawody
21:15 Piłka nożna: Major League Soccer: Philadelphia Union – New York City Super Polsat
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:: Polska– Rosja
Sportklub
13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Herbalife Gran Canaria – Hereda San Pablo Burgos
Komentarz: Krzysztof Sendecki
16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: Semt77 Yalovaspor – Büyükçekmece Basketbol
Komentarz: Piotr Wesołowicz
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: FC Barcelona – Bitci Baskonia
Komentarz: Radosław Spiak TVP 1
16:00 (1. seria) Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wiśle: Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
17:05 (2. seria) Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wiśle: Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek TVP Sport
12:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Gwardia Opole – Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Dębowski, Michał Matysik
15:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła: Seria próbna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wiśle: Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Legia Warszawa
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow Viaplay
13:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina: Real Madryt – Real Sociedad