reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Verimatrix obiecuje „eliminowanie piratów OTT"

dodano: 2021-11-30 23:58 | aktualizacja: 2021-12-13 16:48
autor: Dr. Hack | źródło: Verimatrix

VMX Verimatrix Streamkeeper piractwo 360px Firma Verimatrix ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego rozwiązania antypirackiego dla branży mediów i rozrywki. Rozwiązanie, nazwane Streamkeeper, obiecuje „umożliwić klientom wytropienie i eliminację piratów OTT, którzy kradną treści, takie jak sport na żywo i filmy premium, podczas gdy są one dystrybuowane od źródła do punktu końcowego”.

Verimatrix
Verimatrix Counterspy streamkeeper piractwo 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Streamkeeper ma tropić piratów OTT
Rozwiązanie obejmuje technologię Counterspy firmy Verimatrix. Zapewnia ona autonomiczne umieszczenie agenta zabezpieczeń, który wykorzystuje zastrzeżoną przez firmę technologię zero-code, umożliwiającą klientom dodawanie głębokich, obronnych środków zaradczych oraz monitorowanie abonentów, bez kłopotów związanych z ogromnym wysiłkiem integracyjnym.

Streamkeeper to kompletny pakiet zabezpieczeń treści.
I co ważne jest proaktywny, a nie tylko reaktywny. Nazywany jest „strażnikiem streamingu".
Streamkeeper zapewnia zatwierdzone przez hollywoodzkie studia bezpieczeństwo treści cyfrowych w połączeniu z osłoną aplikacji oraz zaawansowanymi środkami antypirackimi, aby zapewnić operatorom szybki, łatwy i skuteczny sposób na tropienie i eliminowanie piratów, którzy chcą ukraść treści, takie jak sport na żywo i filmy.

Streamkeeper został zaprojektowany z myślą o uniwersalnej łączności. Można go wdrożyć z Verimatrix Multi-DRM, a także z zewnętrznymi dostawcami systemów DRM.

Asaf Ashkenazi, dyrektor operacyjny i prezes Verimatrix, powiedział:
 

- Streamkeeper to przełomowe nowe rozwiązanie antypirackie OTT, które na zawsze zmieni sposób, w jaki Hollywood i sport będą walczyć z piractwem. Jest to kompletny pakiet zabezpieczeń treści zawierający ekscytujące nowe technologie, takie jak autonomiczne umieszczanie antypirackiego agenta bezpieczeństwa, który wykorzystuje technologię zero-code; co oznacza, że ​​możemy teraz łatwo dodać głębokie, obronne śledzenie antypirackie, ochronę aplikacji i natychmiastowe środki zaradcze do ekosystemów klientów.

- Właściciele treści i operatorzy szukali takiego rozwiązania, jak Streamkeeper, które nie pozostawia piratom łatwo osiągalnych celów i robi to w sposób, który wzmacnia branżę, jednocześnie zachowując wspaniałe wrażenia użytkowników i chroniąc inwestycje w treści. Wierzymy, że to rozwiązanie może stać się de facto standardem antypirackim nowej generacji, zalecanym przez właścicieli treści.


Źródło: verimatrix.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...