reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Verimatrix obiecuje „eliminowanie piratów OTT"

dodano: 2021-11-30 23:58 | aktualizacja: 2021-12-13 16:48
autor: Dr. Hack | źródło: Verimatrix

VMX Verimatrix Streamkeeper piractwo 360px Firma Verimatrix ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego rozwiązania antypirackiego dla branży mediów i rozrywki. Rozwiązanie, nazwane Streamkeeper, obiecuje „umożliwić klientom wytropienie i eliminację piratów OTT, którzy kradną treści, takie jak sport na żywo i filmy premium, podczas gdy są one dystrybuowane od źródła do punktu końcowego”.

Verimatrix
Verimatrix Counterspy streamkeeper piractwo 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Streamkeeper ma tropić piratów OTT
Rozwiązanie obejmuje technologię Counterspy firmy Verimatrix. Zapewnia ona autonomiczne umieszczenie agenta zabezpieczeń, który wykorzystuje zastrzeżoną przez firmę technologię zero-code, umożliwiającą klientom dodawanie głębokich, obronnych środków zaradczych oraz monitorowanie abonentów, bez kłopotów związanych z ogromnym wysiłkiem integracyjnym.

Streamkeeper to kompletny pakiet zabezpieczeń treści.
I co ważne jest proaktywny, a nie tylko reaktywny. Nazywany jest „strażnikiem streamingu".
Streamkeeper zapewnia zatwierdzone przez hollywoodzkie studia bezpieczeństwo treści cyfrowych w połączeniu z osłoną aplikacji oraz zaawansowanymi środkami antypirackimi, aby zapewnić operatorom szybki, łatwy i skuteczny sposób na tropienie i eliminowanie piratów, którzy chcą ukraść treści, takie jak sport na żywo i filmy.

Streamkeeper został zaprojektowany z myślą o uniwersalnej łączności. Można go wdrożyć z Verimatrix Multi-DRM, a także z zewnętrznymi dostawcami systemów DRM.

Asaf Ashkenazi, dyrektor operacyjny i prezes Verimatrix, powiedział:
 

- Streamkeeper to przełomowe nowe rozwiązanie antypirackie OTT, które na zawsze zmieni sposób, w jaki Hollywood i sport będą walczyć z piractwem. Jest to kompletny pakiet zabezpieczeń treści zawierający ekscytujące nowe technologie, takie jak autonomiczne umieszczanie antypirackiego agenta bezpieczeństwa, który wykorzystuje technologię zero-code; co oznacza, że ​​możemy teraz łatwo dodać głębokie, obronne śledzenie antypirackie, ochronę aplikacji i natychmiastowe środki zaradcze do ekosystemów klientów.

- Właściciele treści i operatorzy szukali takiego rozwiązania, jak Streamkeeper, które nie pozostawia piratom łatwo osiągalnych celów i robi to w sposób, który wzmacnia branżę, jednocześnie zachowując wspaniałe wrażenia użytkowników i chroniąc inwestycje w treści. Wierzymy, że to rozwiązanie może stać się de facto standardem antypirackim nowej generacji, zalecanym przez właścicieli treści.


Źródło: verimatrix.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...