reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-11-28 - 2021-11-29

Sport w polskiej TV 28.11.2021

dodano: 2021-11-27 11:34
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander: Real Madryt – Sevilla FC. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
Manchester City – West Ham United

Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Cracovia
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Warta Poznań

Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: Premier League: 
Chelsea FC – Manchester United

Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – ESTAC Troyes
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Étienne – Paris Saint-Germain
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
Burnley – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF – Atlético Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

21:30 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Los Angeles Clippers – Golden State Warriors
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Cracovia
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Warta Poznań

Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Now

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
Leicester City – Watford FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka 
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio – Genoa CFC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma – Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Sevilla FC

Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – UD Levante
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński 

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol – Real Sociedad
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda 

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli – SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Étienne – Paris Saint-Germain
Komentarz: Dominik Guziak, Mateusz Majak

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Spezia Calcio – Bologna FC 1909
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC – Olympique Lyon
Komentarz: Patryk Mirosławski, Kuba Ostrowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – ESTAC Troyes
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio – Genoa CFC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco – RC Strasbourg
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP – CD Tondela
Komentarz: Marcin Gazda, Michał Świerżyński

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Porto – Vitória SC

Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

07:20 Snowboard: Puchar Świata, Secret Garden:
Snowcross

09:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Zawody

10:10 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

10:55 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg sprinterski kobiet

12:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn

13:20 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg sprinterski mężczyzn

15:05 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

18:35 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Killington:
2. przejazd slalomu kobiet

20:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Supergigant mężczyzn

21:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 6

23:30 Snooker: UK Championship:
Dzień 6
 
Eurosport 2

10:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Rosja:
Wyścig 1

12:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Rosja:
Wyścig 2

13:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 6

17:30 Snooker: UK Championship:
Dzień 6

19:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 6
 
Golf Channel

12:00 Golf: European Tour, Johannesburg:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Metro

10:10 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Red Dragons Pniewy – Rekord Bielsko-Biała
Komentarz: Edward Durda, Michał Kornacki

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC – Olympique Lyon
Komentarz: Tomasz Smokowski, Paweł Grabowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – ESTAC Troyes
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport Premium 1

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
Sparta Rotterdam – AFC Ajax

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Twente – Feyenoord

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
sc Heerenveen – PSV Eindhoven
 
Polsat Sport Premium 2

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Livingston FC – Rangers FC

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
SK Slavia Praga – FK Teplice

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
AC Sparta Praga – FC Slovan Liberec
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy – Apklan Resovia Rzeszów

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – Stal Nysa

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
IŁ Capital Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź

23:30 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Philadelphia Union – Nashville SC
 
Polsat Sport Extra

06:00 Snowboard: Puchar Świata, Secret Garden:
Snowcross

10:50 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

13:20 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Bieg ćwierćfinałowy na 1000 m kobiet

13:45 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg sprinterski mężczyzn

14:55 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Bieg finałowy na 1000 m mężczyzn

15:30 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Bieg półfinałowy sztafet mieszanych
    
16:05 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Bieg finałowy sztafet mieszanych

16:40 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Bieg sztafetowy kobiet

16:55 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Bieg sztafetowy mężczyzn
 
Polsat Sport News

06:00 Badminton: BWF World Tour, Bali:
Finały

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd dwójek kobiet

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd dwójek kobiet

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Rostelecom Cup:
Pokazy mistrzów

15:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd dwójek mężczyzn

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Leo Shoes PerkinElmer Modena – Verona Volley
 
TVN

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
TVP Sport

11:00 Piłka ręczna kobiet: Mecz towarzyski: 
Słowacja – Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Małgorzata Stasiak

12:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
MMTS Kwidzyn – Grupa Azoty Unia Tarnów
Komentarz: Piotr Dębowski, Iwona Niedźwiedź

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Warta Poznań

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński

20:00 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Polska – Niemcy
Komentarz: Piotr Sobczyński, Ryszard Łabędź   
 
Viaplay

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg – FC St. Pauli
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – FC Ingolstadt 04

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 – FC Hansa Rostock

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
Füchse Berlin – Bergischer HC

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Piotr Domagała, Tomasz Urban

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
SG Flensburg Handewitt – HSG Wetzlar

16:00 Rugby: Premiership Rugby: 
Saracens – Sale Sharks

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes – Washington Capitals

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild – Tampa Bay Lightning

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers – New York Islanders

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – Vancouver Canucks

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks – San Jose Sharks

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – Philadelphia Flyers

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks – Toronto Maple Leafs


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...