reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ewa Lampart odchodzi z Grupy ZPR Media

dodano: 2021-11-26 07:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Grupa ZPR Media

Ewa Lampart Grupa ZPR Media Ewa Lampart - dyrektor generalna Grupy Super Express, zdecydowała się odejść z firmy po 12 latach pracy. – Decyzja o odejściu nie była łatwa. To były niezwykłe lata pracy nad umacnianiem marki Super Express i rozwojem zapewniającym wzrost konkurencyjności naszej oferty na rynku. Super Express właśnie obchodzi jubileusz 30-lecia i jest to świetna cezura zarówna dla mnie, jak i dla firmy – mówi Ewa Lampart.

Grupa ZPR Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Chciałbym podziękować Ewie za jej pracę i zaangażowanie przez te 12 lat. Dzięki umiejętnościom przywódczym i ogromnemu oddaniu, wniosła znaczący wkład w rozwój Grupy ZPR Media – komentuje Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej Grupy ZPR Media.

Ewa Lampart w latach 2011-2018 pełniła funkcję wiceprezesa zarządu ZPR Media, odpowiadając za markę Super Express. W okresie od 2013 do 2018 roku była prezesem zarządu spółki TV Spektrum, odpowiedzialnej za wprowadzenie na rynek telewizyjnych stacji naziemnych Fokus TV i Nowa TV. Od roku 2019 roku zajmowała stanowisko dyrektor generalnej Grupy Super Express i Wydawnictwa Harde.
 
Ewa Lampart, fot. Grupa ZPR Media


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...