reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The Box” - nowy serial Viaplay Originals [wideo]

dodano: 2021-11-23 10:09 | aktualizacja: 2021-11-30 11:16
autor: Jerzy Kruczek | źródło: NENT Group

Viaplay Originals The Box 28 listopada br. użytkownicy platformy streamingowej Viaplay mogą spodziewać się premiery najnowszego serialu w gwiazdorskiej obsadzie i mistrzowskiej reżyserii. „The Box” to psychologiczny dramat kryminalny z elementami science fiction. Historia jest osadzona w Kansas City i śledzi losy policjantki Sharon Pici, w której rolę wcieliła się Anna Friel znana z produkcji takich jak „Kontrola absolutna”, „Sen nocy letniej” czy „Jestem Bogiem”. Policjantka przeżywa koszmar po tym, jak jedno ze śledztw staje się jej obsesją.

Viaplay Studios
Viaplay Originals The Box


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sharon Pici zostaje uwikłana w policyjne śledztwo, które przeradza się w koszmar. W końcu przestaje odróżniać rzeczywistość od snu. W rolę jej filmowego partnera Lovella wcielił się Alexander Karim kojarzony między innymi z filmu „Zanim nadejdzie noc”, a postać komendanta komisariatu Jeda przypadła Peterowi Stormare’owi znanemu z serialu „Skazany na śmierć”.

„The Box” to anglojęzyczna produkcja z międzynarodową obsadą, która została nagrana w Cirkus w Sztokholmie. Szwedzki zespół Viaplay Studios dołożył wszelkich starań, by zbudować tam jak najbardziej autentyczny amerykański komisariat policji z szatniami, biurami, pokojami przesłuchań…i nie tylko.

Zwiastun serialu ujawnia widzom przerażające obrazy oraz śmierć podejrzanej w pokoju przesłuchań w momencie, w którym Sharon Pici przynosi jej kawę. Jej kolega Lovell obwinia ją o tę śmierć, jednak elementy układanki nie do końca zdają się do siebie pasować. Na komisariacie można zaobserwować serię niewyjaśnionych zjawisk. Wydarzenia zaczynają dręczyć policjantkę, dla której zaciera się granica między prawdą a fałszem. Musi stoczyć walkę o zachowanie trzeźwego umysłu i stawić czoła współpracownikom.
 

- „The Box” to jedna z pierwszych w pełni finansowanych przez NENT produkcji Viaplay Originals w języku angielskim. Od razu zakochaliśmy się w tym scenariuszu i chcieliśmy zatrudnić aktorów z najwyższej półki. Mamy ambicje, by tworzyć jeszcze więcej oryginalnych produkcji, a co za tym idzie, decydujemy się na coraz odważniejsze scenariusze, o ile historia jest oryginalna i warta opowiedzenia. Jestem dozgonnie wdzięczna całemu zespołowi, który stworzył tę fantastyczną produkcję w Sztokholmie w samym środku pandemii. To było duże wyzwanie, ale efekty mówią same za siebie! Widzowie mogą spodziewać się wielu emocji, nieoczekiwanych zwrotów akcji i bardzo dobrego aktorstwa! - powiedziała Filippa Wallestam, Chief Content Officer, NENT Group.

Reżyserią serialu zajął się Steve Shill - twórca hitów takich jak „Prawo ulicy” czy „Rodzina Soprano”, zdobywca nagrody Emmy za wybitną reżyserię serialu „Dexter”. Siedmioodcinkowy serial dramatyczny „The Box” został stworzony przez głównego autora i showrunnera Adiego Hasaka, który stoi za takimi produkcjami jak „Uwikłana” i „Świadek”. Serial został wyprodukowany przez Viaplay Studios, przy wsparciu Night Train Studios. Producentem jest Cecilia Norman Mardell z Viaplay Studios. Producentem wykonawczym ze strony NENT Group, właściciela platformy Viaplay, jest Fredrik Ljungberg, a producentem wykonawczym ze strony Night Train Media jest Herbert L Kloibert.

„The Box” to najnowsza produkcja z serii międzynarodowych seriali Viaplay Originals, w tym przedsięwzięć takich jak „Hilma”, „Litwinienko”, „Billy The Kid”, „The Swarm” i „The Holiday”.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...