reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Targi IBC2021 odwołane

dodano: 2021-11-23 17:04 | aktualizacja: 2021-11-23 20:52
autor: Anita Kaźmierska | źródło: IBC/satkurier.pl

IBC IBC poinformowało w oficjalnym komunikacie, że odwołuje targi w Amsterdamie - które planowane były na 3-6 grudnia br. - z uwagi na rosnące obawy związane z COVID-19. Ogłoszenie to następuje kilka dni po medialnych doniesieniach, że rośnie liczba firm wycofujących się z udziału w IBC2021 w Holandii.

IBC
IBC 2021 amsterdam wystawa 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
23 listopada br. IBC ogłosiło, że fizyczne targi IBC2021 zostały odwołane. Jak uzasadnia, wynika to z rosnących obaw dotyczących sytuacji wokół COVID-19 w Holandii, która pogorszyła się w ciągu ostatniego tygodnia, oraz informacji zwrotnych od wystawców IBC i społeczności odwiedzających.

Rada Partnerska IBC podjęła decyzję, aby zapobiec podróżowaniu wystawców i odwiedzających do Holandii. IBC20201, które miało się odbyć w dniach 3-6 grudnia w RAI Amsterdam, skupi się teraz na łączeniu społeczności związanych z treściami i technologią za pośrednictwem internetowej platformy IBC Digital, czytamy w oświadczeniu IBC.

Trzeba przyznać, że organizowanie fizycznych, międzynarodowych targów w grudniu, tuż przed świętami i kiedy zazwyczaj przypada szczyt zakażeń koronawirusem, z góry nie wydawało się być dobrym pomysłem. Znacznie lepszym okresem ku temu byłby wrzesień lub październik.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...