reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszy ukraiński kanał o życiu na wsi

dodano: 2021-11-21 20:51 | aktualizacja: 2021-11-21 23:51
autor: RO | źródło: detector.media/tele-satinfo.ru

kanały Kontinent TV (Terra, Nauka, Fauna, Trofey) Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia przyznała licencję na nadawanie w technologii OTT nowego kanału, którego twórcą ma być firma nadawcza TRK Trofey TV. Pozytywna decyzja zapadła na posiedzeniu 18 listopada 2021 roku.

https://i.ytimg.com/vi/WvfOsWaJIwU/maxresdefault.jpg
Trofey


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma, która jest znana z produkcji wiodącego kanału tematycznego dla wędkarzy i myśliwych Trofey, zamierza wprowadzić na rynek swój nowy projekt o nazwie 6 sotok. Kanał będzie poświęcony tematyce wsi, wypoczynkowi i wszystkiemu, co dotyczy wiejskiego stylu życia. Nadawca zaoferuje własne i zakupione treści.
 

Mamy doświadczenie w pracy z kanałem Dacha. Zdecydowaliśmy, że jest to obiecująca nisza. Kanał będzie nadawany w dwóch językach - ukraińskim i rosyjskim

- powiedział przedstawiciel kanału 6 sotok, Andrij Medwied.


Trofey wchodzi w skład holdingu Kontinent TV, która w swoim portfolio ma cztery niszowe kanały rozrywkowe i edukacyjne. Trofey dedykowany jest rybołówstwu i polowaniu, Terra - podróżom, Nauka - odkryciom i innowacjom, a Fauna - naturze. Jesienią 2020 roku firma zmieniła sposób dystrybucji swoich kanałów na satelicie Astra 4A (4,8°E), przechodząc z FTA/BISS na szyfrowane transmisje w systemie Verimatrix. Partnerem Kontinent TV w tym zakresie jest grupa medialna 1+1 Media.

Źródło: detector.media  tele-satinfo.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...