reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nickelodeon Polska z czeską licencją

dodano: 2021-11-11 18:34 | aktualizacja: 2021-11-12 17:11
autor: RO | źródło: parabola.cz

Czeski regulator medialny RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) Czeski regulator medialny RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) na 19. posiedzeniu w dniu 9 listopada 2021 r. udzielił kilku licencji na nadawanie stacji telewizyjnych i radiowych drogą naziemną (DAB+, DVB-T2) oraz satelitarną. W gronie kanałów znalazł się Nickelodeon Polska.

Dzień Zabawy z Nickelodeon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zagraniczne stacje telewizyjne będą nadawać na podstawie czeskiej licencji. Jednym z kanałów jest Nickelodeon Polska.

Radio ZUN
Nowa stacja radiowa Zoner Underground Network (ZUN). Licencję na naziemne cyfrowe w technologii DAB+ otrzymała zarejestrowana w Pradze spółka Underground Media Management s.r.o.. Zezwolenie jest ważne 8 lat od daty wydania decyzji.

DofE
W naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 znajdzie się nowy program "Przygotuj się na przyszłość z programem DofE" od czeskiej fundacji The Duke of Edinburgh's International Award. Stacja będzie emitować 17 godzin programów dziennie w języku czeskim. Transmisja na terytorium Republiki Czeskiej. Licencja jest ważna 12 lat.

Nickelodeon Polska i Nickelodeon Austria
Firma ViacomCBS Networks International Czech może nadawać za granicą kanały dziecięce Nickelodeon, odpowiednio na polskim i austriackim rynku. Zgodnie z warunkami, ofertę programową wypełnią seriale animowane i fabularne dla dzieci. Polska wersja będzie działać 24 godziny na dobę, a austriacka od 19:00 do 24:00.

W tym samym czasie RRTV poinformowała swoich odpowiedników w Polsce i Austrii, że na ich terytorium mogą być nadawane lokalne wersje wersje dziecięcej stacji telewizyjnej Nickelodeon z czeską licencją na nadawanie satelitarne. Zezwolenie jest ważne 12 lat.

ViacomCBS dystrybuuje szereg lokalnych, regionalnych i globalnych wersji kanałów na czeskiej licencji. Należą do nich Nickelodeon Global, NickToons, Nick Music, Nick Jr., TeenNick, Comedy Central, Paramount Channel, Paramount Network, MTV, MTV 80s, MTV 90s, MTV 00s, MTV Hits i club MTV.

 

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 -V1 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...