dodano: 2021-11-07 23:33 | aktualizacja:
2021-11-14 12:22
autor: Janusz Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Publikujemy tylko wybrane kanały na jakich emitowane są mecze eliminacji.
Nie odpowiadamy za ew. kodowanie na czas transmisji (czarna plansza, BISS lub innych sposób), co może się zdarzyć. Najwięcej transmisji jest na kanałach
Polsat Sport Premium PPV i to jest chyba najlepszy sposób na oglądanie w Polsce. Nie wszystkie mecze można oglądać, bo brak zainteresowania najgorszymi meczami , stąd opis
TBC (to be confirmed). Będziemy aktualizować ten plan transmisji. prosimy o informowanie, jeśli ktoś wie, że na jakimś innym kanale będzie taka lub inna transmisja.
Plan transmisji - eliminacje MŚ 2022 (Europa):
11 listopada (czwartek)
18:00
Rosja - Cypr, Polsat Sport,
Sport TV 3 Portugal (30°W), Sport 2 Czech (0,8°W)
Sędzią meczu będzie Daniel Stefański
18:00
Gruzja - Szwecja, Polsat Sport Premium 1,
Sport TV 2 Portugal (30°W), 1TV Georgia (46°E - BISS)
18:00
Armenia - Macedonia Północna, Polsat Sport Premium 2,
Sport TV 5 Portugal (30°W)
18:00
Azerbejdżan - Luksemburg,
CBC Sport (46°E), Sport TV 1 Portugal (30°W)
18:30
Towarzyski: Czechy - Kuwejt,
CT Sport (0,8°W)
18:30
Towarzyski: Ukraina - Bułgaria,
BNT 3 Bulgaria (33°E - MIS)
20:45
Grecja - Hiszpania, Polsat Sport,
Sport TV 2 Portugal (30°W), Sport 2 Czech (0,8°W)
Polscy sędziowie: Szymon Marciniak, Paweł Sokolnicki i Adam Kupsik. Sędzia techniczny: Tomasz Musiał. VAR: Tomasz Kwiatkowski i Marcin Borkowski.
20:45
Irlandia - Portugalia, Polsat Sport Premium 1,
BNT 3 Bulgaria (33°E - MIS), Sport TV 1 Portugal (30°W), RTP1 (30°W), L´Équipe TV HD (5°W - MIS), Sport 1 Czech (0,8°W)
20:45
Niemcy - Liechtenstein, Polsat Sport Premium 2,
RTL HD (19,2°E), RTL UHD (19,2°E - HD+), Sport TV 5 Portugal (30°W)
20:45
Rumunia - Islandia, Polsat Sport Premium 3
20:45
Malta - Chorwacja, Polsat Sport Premium 4,
Sport TV 3 Portugal (30°W)
20:45
Słowacja - Słowenia, Polsat Sport Premium 5,
Sport TV 1 Portugal (30°W), Jednotka (RTV1 - 51,5°E/0,8°W)
12 listopada (piątek)
18:00
Mołdawia - Szkocja, Polsat Sport Premium 2,
Sport TV 1 Portugal (30°W), Sport 2 Czech (0,8°W)
20:45
Andora - Polska, Polsat Sport Premium 1, TVP1, TVP Sport,
Sport TV 3 Portugal (30°W)
20:45
Anglia - Albania, Polsat Sport,
ITV (28,2°E/13°E - Kabelio), L´Équipe TV HD 5°W - MIS), Sport TV 2 Portugal (30°W)
20:45
Węgry - San Marino, Polsat Sport Premium 2
20:45
Włochy - Szwajcaria, Polsat Sport Premium 3,
Rai1 (13°E), BNT 3 Bulgaria (33°E - MIS), Sport TV 1 Portugal (30°W), Sport 2 Czech (0,8°W)
20:45
Austria - Izrael, Polsat Sport Premium 4,
ORF1 (19,2°E)
20:45
Dania - Wyspy Owcze, Polsat Sport Premium 5,
Sport TV 4 Portugal (30°W)
20:45 Irlandia Północna - Litwa,
TBC
13 listopada (sobota)
15:00
Bośnia i Hercegowina - Finlandia, Polsat Sport News,
Sport TV 1 Portugal (30°W), Sport 2 Czech (0,8°W)
18:00
Norwegia - Łotwa, Polsat Sport Premium 1,
Sport TV 2 Portugal (30°W), Sport 2 Czech (0,8°W)
18:00
Turcja - Gibraltar, Polsat Sport News,
TRT1 (42°E/7°E), Sport TV 4 Portugal (30°W), Sport 1 Czech (0,8°W)
20:45
Francja - Kazachstan, Polsat Sport,
Sport TV 1 Portugal (30°W), M6 France (5°W - MIS), M6 Suisse (9°E), BNT 3 Bulgaria (33°E - MIS)
20:45
Czarnogóra - Holandia, Polsat Sport Premium 1,
L´Équipe TV HD (5°W - MIS), Sport 2 Hungary (0,8°W)
20:45
Walia - Białoruś, Polsat Sport Premium 2,
Sport TV 5 Portugal (30°W), S4C Digital (28,2°E - wiązka brytyjska)
20:45
Belgia - Estonia, Polsat Sport Premium 3,
Sport TV 3 Portugal (30°W), Sport 2 Czech (0,8°W)
14 listopada (niedziela)
15:00
Chorwacja - Rosja, Polsat Sport Premium 1,
BNT 3 Bulgaria (33°E - MIS), L´Équipe TV HD (5°W - MIS), Sport TV 1 Portugal (30°W), Sport 1 Czech (0,8°W)
15:00
Słowenia - Cypr, Polsat Sport Premium 2,
Sport TV 5 Portugal (30°W), Sport 2 Czech (0,8°W)
15:00
Malta - Słowacja,
Sport TV 3 Portugal (30°W), Jednotka (RTV1 - 51,5°E/0,8°W)
18:00
Armenia - Niemcy, Polsat Sport Premium 1,
RTL HD (19,2°E), Sport TV 2 Portugal (30°W), Sport 1 Czech (0,8°W)
18:00
Macedonia Północna - Islandia, Polsat Sport Premium 2,
Sport TV 5 Portugal (30°W)
18:00
Liechtenstein - Rumunia, Polsat Sport Premium 3,
Sport TV 3 Portugal (30°W)
18:00
Towarzyski: Azerbejdżan - Katar,
CBC Sport (46°E)
20:45
Hiszpania - Szwecja, Polsat Sport,
BNT 3 Bulgaria (33°E - MIS), L´Équipe TV HD (5°W - MIS), Sport TV 2 Portugal (30°W), Sport 1 Czech (0,8°W), CBC Sport (46°E)
20:45
Portugalia - Serbia, Polsat Sport Premium 1,
RTP1 (30°W), Sport TV 1 Portugal (30°W), W9 France (5°W - MIS), W9 Suisse HD (9°E), Sport 2 Czech (0,8°W), BNT 2 Bulgaria (33°E - MIS)
20:45
Luksemburg - Irlandia,
Sport TV 5 Portugal (30°W)
20:45
Grecja - Kosowo,
Open Beyond (Eutelsat 3,1°E;12,737 H, SR: 15055, BISS)
15 listopada (poniedziałek)
20:45
Polska -
Węgry, Polsat Sport Premium 1, TVP1,
M4 Sport Hungary (9°E), Sport TV 4 Portugal (30°W)
20:45
Albania - Andora, Polsat Sport News
20:45
San Marino - Anglia, Polsat Sport Premium 2,
ITV (28,2°E/13°E - Kabelio), STV/UTV (28,2°E - wiązka brytyjska), Sport TV 3 Portugal (30°W)
20:45
Szkocja - Dania, Polsat Sport Premium 3,
Sport 1 Czech (0,8°W), Sport TV 5 Portugal (30°W)
20:45
Irlandia Północna - Włochy, Polsat Sport Premium 4,
Sport 2 Czech (0,8°W), Rai 1 (13°E), L´Équipe TV HD (5°W - MIS), BNT 3 Bulgaria (33°E - MIS)
20:45
Szwajcaria - Bułgaria, Polsat Sport Premium 5,
BNT 1 Bulgaria (33°E - MIS), SRF Zwei/RTS Deux (13°E - Kabelio), Sport TV 2 Portugal (30°W)
20:45
Austria - Mołdawia,
ORF1 (19,2°E/13°E - Kabelio)
20:45 Izrael - Wyspy Owcze,
TBC
16 listopada (wtorek)
20:45
Holandia - Norwegia, Polsat Sport,
L´Équipe TV HD (5°W - MIS), Sport 1 Hungary (0,8°W), BNT 3 Bulgaria (33°E - MIS)
20:45
Walia - Belgia, Polsat Sport News,
Sport 1 Czech (0,8°W), S4C Digital (28,2°E - wiązka brytyjska), Sport TV 4 Portugal (30°W),
20:45
Czechy - Estonia, Polsat Sport Premium 1,
CT Sport Czech (0,8°W)
20:45
Bośnia i Hercegowina - Ukraina, Polsat Sport Premium 2
20:45
Finlandia - Francja, Polsat Sport Premium 3,
TF1 France (5°W - MIS) , TF1 Suisse (33°E - DVB-S2-8/ 13°E - Kabelio), Sport TV 1 Portugal (30°W)
20:45
Czarnogóra - Turcja, Polsat Sport Premium 4,
TRT1 (42°E/7°E), TRT 4K (42°E - BISS)
20:45 Gibraltar - Łotwa,
TBC
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.