Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:00 Piłka nożna: Premier League: Arsenal FC – Watford FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
17:30 Piłka nożna: Premier League: West Ham United – Liverpool
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: Premier League: West Ham United – Liverpool
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Toronto Raptors – Brooklyn Nets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Dominik Tomczyk CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Family
15:15 Rugby: Autumn Nation Series: Szkocja – Australia
CANAL+ Now
15:00 Piłka nożna: Premier League: Leeds United – Leicester City
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Venezia FC – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: UC Sampdoria – Bologna FC 1909
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Stal Nysa – Ślepsk Malow Suwałki Polsat Sport Extra
14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch: Ceremonia medalowa
15:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż: Finał Novak Djokovic - Daniił Miedwiediew
20:00 Piłka nożna: Eredivisie: AFC Ajax – Go Ahead Eagles Polsat Sport News
12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Portugalii: Wyścig
14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Portugalii: Wyścig
15:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch: Pokazy mistrzów
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Sir Safety Conad Perugia – Itas Trentino
21:30 Piłka nożna: Major League Soccer: New England Revolution – Inter Miami CF Sportklub
05:30 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sydney: Wyścig 2
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Bahçeşehir Koleji – Büyükçekmece Basketbol
13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Lenovo Teneryfa – MoraBanc Andora
16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Semt77 Yalovaspor – Fenerbahçe Beko
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: FC Bayern Monachium – EWE Baskets Oldenburg
20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Real Madryt – Surne Bilbao Basket TVP Sport
12:00 Tenis stołowy: Liga Mistrzów: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – TTC Neu Ulm
Komentarz: Piotr Dębowski, Stefan Dryszel