reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Polska wprowadza 5G i świąteczny pakiet „Hit Mikołaja”

dodano: 2021-11-04 14:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska/satkurier.pl

UPC Polska świąteczny pakiet Hit Mikołaja UPC Polska wprowadza do oferty mobilną technologię przyszłości - 5G. Wraz z „Inteligentnym WiFi” i bezobsługowym UPC WiFi Pods, pozwoli to operatorowi zapewnić klientom wysoką jakość internetu w domu i poza nim, a także dostęp do treści telewizyjnych, w tym kanałów premium. Jednocześnie UPC Polska udostępnia trzy modele smartfonów obsługujących 5G: Samsung A52 5G, Realme GT ME oraz Realme 8 5G.

UPC Polska
UPC Polska świąteczny pakiet Hit Mikołaja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
UPC Polska oferuje klientom dostęp do usługi 5G w pakietach: 25 GB za 24,99 zł i 50 GB za 59,90 zł, wraz z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami. Oferta jest dostępna dla obecnych i nowych klientów, którzy wykupią usługi stacjonarne lub tylko mobilne.

UPC wprowadza też świąteczny pakiet „Hit Mikołaja” w cenie 99,99 zł przez cały okres obowiązywania umowy (24 miesiące). Zawiera on:
  • Internet: 750 Mb/s szerokopasmowy oparty na światłowodzie z „Inteligentnym WiFi”;
  • TV: Max Premium z 184 kanałami, w tym kanały Cinemax i Filmbox oraz 4 pakiety premium: HBO, Polsat Sport Premium, Eleven Sports i Viaplay;
  • urządzenie 4K: UPC 4K TV BOX lub moduł CI+ 4K;
  • aplikację UPC TV GO.

Ponadto można skorzystać z innych ofert, np.: Internet 1 Gb/s z Inteligentnym WiFi, Max Premium TV, kanałami premium Viaplay, w cenie 119,99 zł albo Internet 300 Mb/s z Inteligentnym WiFi, pakiet telewizyjny Select + UPC TV GO za 74,99 zł.
 

W UPC stale dbamy o to, by dostarczać najwyższej jakości internet i najbogatszą telewizyjną rozrywkę w najatrakcyjniejszych cenowo pakietach, przyczyniając się w ten sposób do poprawy jakości życia naszych klientów i przynosząc chwile radości dla całej rodziny. Wierzymy, że nasze nowe oferty mobilne 5G i świąteczny pakiet domowy „Hit Mikołaja”, wraz z naszym nowym wachlarzem ofert, będą cieszyły naszych klientów i po raz kolejny udowodnią, że UPC jest na polskim rynku dostawcą pierwszego wyboru

- powiedział Bogdan Bucurei, dyrektor marketingu UPC Polska.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...