reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eutelsat zdobywa ukraiński kontrakt Zeonbud

dodano: 2021-10-25 11:29
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat/satkurier.pl

Zeonbud DVB-T2 Pozycja orbitalna 9°E obsługiwana przez Eutelsat Communications została wybrana przez Zeonbud, aby zapewnić dystrybucję kanałów na Ukrainie, poinformował operator satelitarny. Przypomnijmy, że Zeonbud zakończył w sierpniu br. dosyły dla naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 za pośrednictwem Astry 4A (4,8°E), przenosząc się całkowicie na satelitę Eutelsat 9B (9°E).

Zeonbud
Zeonbud


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zeonbud to ogólnokrajowy licencjonowany operator naziemnej telewizji cyfrowej na Ukrainie, który dystrybuuje 33 główne kanały. Pakiet uruchomiony w 2010 roku dociera do około 40 proc. populacji i obejmuje zasięgiem 95 proc. terytorium Ukrainy.

Dzięki tej długoterminowej umowie Zeonbud będzie wykorzystywał pojemność satelity Eutelsat 9B na potrzeby dosyłów dla naziemnej telewizji cyfrowej. Natomiast w przyszłości może rozszerzyć swoją ofertę o usługi DTH.
 

- Cieszymy się, że możemy powitać Zeonbud z jego wysokiej jakości ofertą treści w ramach pojemności satelity Eutelsat 9B, co dodatkowo umacnia naszą pozycję na dynamicznym ukraińskim rynku nadawczym - powiedział Philippe Oliva, dyrektor handlowy Eutelsat.

- Cieszymy się, że możemy współpracować z Eutelsat i wykorzystać pozycję 9°E, aby zapewnić najlepszą jakość obsługi kanałów krajowych naszym widzom i uzyskać dostęp do opcjonalnego rozszerzenia naszego zasięgu poprzez alternatywne modele dystrybucji - powiedziała Irina Alyabyeva, dyrektor generalna Zeonbud.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...