reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„DOC: w twoich rękach” w listopadzie w AXN White

dodano: 2021-10-20 02:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN White „DOC: w twoich rękach” Dreszczyk emocji w listopadzie br. w kanale AXN White. Wybitny szef Oddziału Wewnętrznego włoskiego szpitala walczący o powrót do normalności po utracie pamięci. W listopadzie br. stacja AXN White pokaże premierowo włoską produkcję „DOC: w twoich rękach” („DOC - Nelle tue mani”). 1. odcinek tego serialu zostanie wyemitowany premierowo w poniedziałek, 22 listopada br. o godz. 19:45. W głównej roli występuje Luca Argentero.

AXN White „DOC: w twoich rękach”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„DOC: w twoich rękach” to włoski serial medyczny. Lekarz i szef Oddziału Wewnętrznego szpitala, Andrea Fanti (w tej roli Luca Argentero), doznaje amnezji w wyniku postrzału w głowę. Andrea Fanti nie pamięta nic z ostatnich 12 lat życia. Poddaje się rehabilitacji na swoim starym oddziale, a wkrótce potem zostaje asystentem swoich byłych stażystów. Kiedyś budzący postrach szef, dziś musi zmierzyć się z nową rolą w szpitalu oraz walką o odzyskanie pamięci i rodziny.

Premiera serialu „DOC: w twoich rękach” odbędzie się w poniedziałek, 22 listopada br. o godzinie 19:45. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku po godzinie 19:30 w kanale AXN White (więcej tutaj).

„DOC: w twoich rękach” - emisja od poniedziałku do piątku (od 22 listopada 2021 roku) około godz. 19:30 w AXN White.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...