reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Irdeto członkiem chińskiej koalicji antypirackiej

dodano: 2001-07-22 18:44 | aktualizacja: 2001-07-22 18:44
autor: | źródło:

Irdeto Access stało się pierwszym członkiem spośród firm zajmujących się technologiami płatnej telewizji w China Anti-Counterfeiting Coalition (CACC) - chińskiej koalicji antypirackiej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Misja CACC ma współpracować z chińskimi centralnymi i miejscowymi władzami, urzędami, przemysłem i innymi organizacjami przeciwko piractwu i fałszerstwu, które w Chinach jest powszechne. CACC aktualnie ma 68 członków - firmy i korporacje tracące miliony wskutek piractwa w Chinach. Wśród nich są: Dell, Philips, Epson i Siemens.

Czysto techniczne zabezpieczenie produktów nie jest na tyle wystarczające, aby skutecznie powstrzymało piratów w Chinach, gdzie kopiowane jest wszystko i bez skrupułów. Odpowiednia kontrola, prawodawstwo to konieczne elementy, które muszą pomóc w zabezpieczeniu, aby nie dopuścić do nielegalnej dystrybucji i kopiowania. Irdeto Access ma dość duże doświadczenie w powstrzymywaniu piractwa.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...