reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Atlántico Televisión nowym kanałem DTT w Hiszpanii

dodano: 2021-10-15 17:44
autor: RO | źródło: mundoplus.tv

masca_Teneryfa Grupa Plató del Atlántico ogłosiła rozpoczęcie wkrótce emisji testowej nowego, regionalnego kanału Atlántico Televisión oraz stacji radiowej Atlántico Radio. Co ciekawe, Atlántico Televisión ma pojawić się w naziemnej telewizji cyfrowej (DTT) na terytorium Hiszpanii.

https://www.mundoplus.tv/tv-digital/atlantico-television-sera-un-nuevo-canal-de-tdt/
Atlantico Television


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z siedzibą na Teneryfie kanał telewizyjny ma być dostępny na całym archipelagu Wysp Kanaryjskich. W ramówce będzie posiadać m.in. aktualne wydarzenia z Hiszpanii i ze świata, na mocy umowy z globalnym nadawcą, który dołącza do projektu jako partner międzynarodowy.

Plató del Atlántico jest największą firmą audiowizualną na Wyspach Kanaryjskich, wyposażoną w jeden z najbardziej rozwiniętych kompleksów produkcji treści telewizyjnych, filmowych i reklamowych w Hiszpanii. Na powierzchni 3000 m2 w mieście Santa Cruz de Tenerife posiada nowoczesny budynek, zaprojektowany przez wiodące firmy z branży: Cast Ingeniering (Barcelona) i Vitelsa (Madryt). Budynek składa się z trzech specjalnie wyposażonych, dźwiękoszczelnych i zdigitalizowanych studiów transmisyjnych, które zajmują powierzchnię użytkową 1500 m2.

Filmik promocyjny zrealizowany dla Komisji Filmowej na Teneryfie, który w ciągu jednej minuty podsumowuje próbkę ujęć filmowych kręconych na Wyspach Kanaryjskich:


 

Źródło: mundoplus.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...