reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-08 - 2021-12-09

Sport w polskiej TV 16.10.2021

dodano: 2021-10-15 14:07
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4KGórnik Zabrze – Wisła Kraków. Transmisje live z ATP World Tour Indian Wells tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:30 Żużel: Speedway of Nations:
Finał
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Piast Gliwice
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Watford – Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League
Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brentford – Chelsea FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński

20:30 Boks: Gala, Newcastle:
Hughie Fury – Christian Hammer
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Proksa
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Piast Gliwice
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Manchester United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Burnley FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A: 
Spezia Calcio – US Salernitana 1919
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A: 
SS Lazio – Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
AC Milan – Hellas Verona
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Fulham FC – Queens Park Rangers
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:00 Piłka nożna: LaLiga Smartbank: 
Girona FC – SD Huesca
Komentarz: Marcin Pawłowski, Daniel Sobis

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Levante UD – Getafe CF
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Lyonnais – AS Monaco
Komentarz: Mateusz Majak, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Fulham FC – Queens Park Rangers
komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:00 Piłka nożna: LaLiga Smartbank: 
Girona FC – SD Huesca
Komentarz: Marcin Pawłowski, Daniel Sobis

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Levante UD – Getafe CF
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Lyonnais – AS Monaco
Komentarz: Mateusz Majak, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

13:45 Snooker: Northern Ireland, Belfast:
1/2 finału

19:45 Snooker: Northern Ireland, Belfast:
1/2 finału
 
Eurosport 2

15:30 Kolarstwo szosowe: Grand Prix du Morbihan:
Wyścig

18:20 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, San Juan:
Wyścig 1

19:05 Jeździectwo: Global Champions Tour, Šamorín:
Zawody
 
FightBox

18:00 Sporty walki: King of Kings 94
Chico Kwasi – Hendrik Themas


 
Fightklub

18:00 Sporty walki: AMC Fight Nights 105:
Vladimir Mineev – Magomed Ismailov

 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Sotogrande:
3. runda

 
nSport+

11:00 Futsal: Futsal Ekstraklasa: 
Constract Lubawa – Legia Warszawa
Komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk

18:15 Piłka nożna: LaLiga Smartbank: 
Las Palmas – Teneryfa
Komentarz: Karol Płatek, Jakub Kręcidło

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon – AS Monaco
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport Premium 1

16:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – RKC Waalwijk

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
sc Heerenveen – AFC Ajax
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Apklan Resovia Rzeszów – Chrobry Głogów

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – GKS Katowice

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – LUK Lublin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Stal Nysa

01:00 Sporty walki: UFC Fight Night:
Aspen Ladd – Norma Dumont
 
Polsat Sport Extra

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza

22:30 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1/2 finału

00:30 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1/2 finału
 
Polsat Sport Fight

19:00 Sporty walki: FEN 36: 
Mateusz Rębecki – Aigun Akhmedov

 
Polsat Sport News

16:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Motherwell FC – Celtic FC

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – FC Slovan Liberec

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – PEC Zwolle

01:05 Piłka nożna: Major League Soccer: 
New England Revolution – Chicago Fire FC
 
Super Polsat

19:00 Sporty walki: FEN 36: 
Mateusz Rębecki – Aigun Akhmedov



 
Sportklub

09:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Qingdao Eagles – Sichuan Blue Whales

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Beşiktaş Icrypex – Gaziantep Basketbol

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Pinar Karşiyaka – Frutti Extra Bursaspor

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Galatasaray – Bahçeşehir Koleji

21:10 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Fort Worth:
Wyścig
 
TVP Sport

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
KS Azoty-Puławy – Łomża VIVE Kielce
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik

15:00 Wyścigi konne: British Champions Day - Ascot 2021
Wyścig
Komentarz: Jarosław Idzi

17:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Ruch Chorzów – Wisła Puławy
Komentarz: Michał Zawacki

20:05 Dart: Mistrzostwa Europy:
2. runda

22:35 Dart: Mistrzostwa Europy:
2. runda

04:00 (so/nd) Sporty walki: Bellator 268: 
Vadim Nemkov – Julius Anglickas
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski

   
Viaplay

13:00 Bowling: Weber Cup:
Dzień 3

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Ingolstadt 04 – Kieler SV Holstein 1900

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 – FC St. Pauli 1910

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC – FC Erzgebirge Aue

14:30 Piłka nożna: Serie A Femminile: 
Inter Mediolan – AS Roma

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – Hertha BSC
Komentarz: Mateusz Borek, Michał Trela

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth – VfL Bochum 1848
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – RB Lipsk
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin – VfL Wolfsburg
Komentarz: Dawid Król

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Zachodny

18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan: 
IK Oskarshamn –Växjö Lakers

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Buffalo Sabres – Arizona Coyotes
Komentarz: Piotr Chłystek, Andrzej Kulasek

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – VfB Stuttgart
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Urban

19:00 Bowling: Weber Cup:
Dzień 3


20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – Fortuna Düsseldorf 1895


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...