reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-04 - 2021-12-05

16-18.10 Polsat Sport: Eredivisie, derby i magazyny

dodano: 2021-10-15 01:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 16-17 października br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Sky Bet Championship, Scottish Premiership, La Liga Santander, La Liga Smartbank, gala bokserska Top Rank, Fight Exclusive Night 36: Fight Night Szczecin (FEN36: Fight Night Szczecin) w Szczecinie, Ultimate Fighting Championship (UFC), tenis ziemny - turniej ATP w Indian Wells oraz e-sport - Valorant Masters i League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj i tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), La Liga Smartbank (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), Fight Exclusive Night 36: Fight Night Szczecin (FEN36: Fight Night Szczecin) w Szczecinie (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), tenis ziemny - turniej ATP w Indian Wells (więcej tutaj) oraz e-sport - Valorant Masters (więcej tutaj) i League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

16 października (sobota)

5:00 gala bokserska Top Rank w San Diego, Polsat Sport

6:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:50 F1 H2O, Grand Prix Europy: podsumowanie, Polsat Sport Extra

8:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:05 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów, Polsat Sport

12:30 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:35 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

13:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

13:25 Sky Bet Championship: Fulham FC Londyn - Queens Park Rangers FC Londyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:00 KSW55, Polsat Sport News

14:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:40 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:45 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice, Polsat Sport

14:50 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Górnik Polkowice, Polsat Box Go

14:55 Serie A Tim: Spezia Calcio - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

15:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 4

15:55 Scottish Premiership: Motherwell FC - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport News

15:55 La Liga Smartbank: Girona FC - SD Huesca, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

16:25 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - RKC Waalwijk, Polsat Sport Premium 1

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 Energa Basket Liga: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Lublin, Polsat Sport

17:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:50 Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Box Go

17:50 Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Box Go

17:55 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

18:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 4

18:10 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport News

18:25 La Liga Santander: UD Levante Walencja - Getafe CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:40 Eredivisie: SC Heerenveen - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

18:55 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Slovan Liberec, Polsat Sport News

19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) Fight Exclusive Night 36: Fight Night Szczecin (FEN36: Fight Night Szczecin) w Szczecinie, Super Polsat i Polsat Sport Fight

19:00 e-sport: Valorant Masters, Polsat Games

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

20:20 Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - GKS Katowice, Polsat Box Go

20:30 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa, Polsat Sport

20:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 4

20:40 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 1

20:55 Eredivisie: PSV Eindhoven - PEC Zwolle, Polsat Sport News

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i nSport+

22:30 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 SuperLega: Consar RCM Rawenna - Gioiella Prisma Taranto, Polsat Sport News

23:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 16 na 17 października (z soboty na niedzielę)

0:30 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

1:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

1:05 Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - Chicago Fire FC, Polsat Sport News

2:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

3:00 KSW63, Polsat Sport Extra

4:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17 października (niedziela)

5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 KSW54, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:20 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:25 Serie A Tim: Cagliari Calcio - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

12:55 Ligue 1 Uber Eats: Troyes AC - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 3

13:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:35 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

14:00 KSW61, Polsat Sport News

14:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

14:30 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: FC Empoli - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports1

14:55 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:55 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 3

15:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - RC Lens, Eleven Sports 3 i Canal+ Now

17:00 La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 Energa Basket Liga: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Trefl Sopot, Polsat Sport Extra

17:20 F1 H2O, Grand Prix Europy: podsumowanie, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:55 Serie A Tim" SSC Napoli Neapol - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1

18:00 SuperLega: Verona Volley - Sir Safety Conad Perugia, Polsat Sport News

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 La Liga Santander: Villarreal CF - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:55 Fortuna: Liga: FK Pardubice - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

19:00 e-sport: Valorant Masters, Polsat Games

19:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

19:10 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

20:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:30 PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

20:30 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport News

20:40 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - AS Roma Rzym, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:40 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - FC Lorient, Eleven Sports 3, Canal+ Sport i nSport+
komentują: Marcin Grzywacz i Jakub Ostrowski (w Eleven Sports 3) oraz Rafał Dębiński i Marek Jóźwiak (w Canal+ Sport i nSport+)

20:55 La Liga Santander: FC Barcelona - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 1

23:00 Major League Soccer (MLS): New York Red Bulls Nowy Jork - New York City FC Nowy Jork, Polsat Sport Extra

23:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

Noc z 17 na 18 października (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

1:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

3:00 KSW33, Polsat Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...