Legia - Lech w hicie 11. kolejki Ekstraklasy w TVP Sport

dodano: 2021-10-11 13:07 | aktualizacja: 2021-10-14 15:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP Sport/satkurier.pl

PKO Ekstraklasa CANAL+ sport TVP sport 2021 nowa grafika 360px.jpg 11. kolejka PKO BP Ekstraklasy po przerwie reprezentacyjnej to kilka ciekawych klasyków, w tym sobotni mecz Górnika Zabrze z Wisłą Kraków oraz niedzielny Legii Warszawa z Lechem Poznań. Oba te mecze z transmisjami w technologii 4K plus poniedziałkowa transmisja  meczu Jagiellonia Białystok - Radomiak. TVP Sport wybrała sobie szlagierowy mecz Legii z Lechem.

PKO Ekstraklasa

Zabrze vs. Biała Gwiazda
Trener Górnika Zabrze musiał na nowo poukładać schematy gry zabrzan, pamiętając przy tym o Lukaszu Podolskim. Górnik z Zabrza jest na 9. pozycji z 4 wygranymi, 4 przegranymi i tylko 1 remisem. Zapewne zabrzanie będą próbować rewanżu na Wiśle Kraków za porażkę 0:1 w czerwcu tego roku. Biała Gwiazda po dobrym początku sezonu głupio traci punkty - tylko 3 wygrane, 2 remisy i 5 przegranych.

Legia vs. Kolejorz
Drużyna z Łazienkowskiej w europejskich pucharach spisuje się całkiem przyzwoicie, jednak w Ekstraklasie niespodziewanie często notuje wpadki. By zatrzymać Lecha Poznań, czyli lidera tabeli, piłkarze Legii muszą zagrać tak jak w wygranym przez legionistów 1:0 pucharowym meczu z Leicester City. Wydaje się, że pokonać Lecha będzie bardzo trudno.

Jaga vs. Radom
To mecz kończący 11. kolejkę PKO BP Ekstraklasy. Jagiellonia zamierza pójść za ciosem i wygrać 3. mecz z rzędu, a przy okazji zrewanżować się Radomiakowi za porażkę 1:4 w lipcowym sparingu. Beniaminek z Radomia spróbuje natomiast przerwać passę bez zwycięstwa, na którą składa się już 7 meczów.