reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ARY uruchomi w Pakistanie kanał sportowy HD

dodano: 2021-10-11 19:24
autor: RO | źródło: bizasialive.com

A-Sports Sieć nadawcza ARY Network ogłosiła uruchomienie ASports, pierwszego pakistańskiego kanału sportowego w wysokiej rozdzielczości (HD). ASports ma zacząć nadawać w całym Pakistanie w sobotę, 16 października br.. Informację anonsowali mistrzowie krykieta, Wasim Akram i Waqar Younis.

a-sports.tv
A-Sports TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akram podzielił się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych. Powiedział: „Z przyjemnością ogłaszam, że dołączyłem do pierwszego pakistańskiego kanału sportowego HD A-Sports jako prezes. Chciałbym podziękować ARY Group, a zwłaszcza mojemu przyjacielowi Salmanowi Iqbalowi (dyrektor generalny ARY Digital Network - red.) za tą możliwość. Jest to bardzo ekscytujący rozwój w sporcie i mediach dla Pakistanu”.

ASports nabył już prawa do krykietowych mistrzostw świata ICC T20 World Cup 2021 Mężczyzn. Rozgrywki odbędą się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Omanie od 17 października do 14 listopada 2021 roku.

Działa już strona internetowa a-sports.tv, na której można znaleźć informacje i analizy wydarzeń sportowych z całego świata.

ARY to holding z siedzibą w Dubaju, założony przez pakistańskiego biznesmena Abdula Razzaka Yaqooba. Sieć skupia się na Pakistańczykach i diasporze pakistańskiej, oferując najlepsze treści rozrywkowe, filmowe i informacyjne.

Źródło: bizasialive.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...