Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję zfinału Ligi Narodów UEFA: Hiszpania – Francja. Transmisja live z Formuły 1 tylko w Eleven Sports.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
20:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells: 3. runda Iga Świątek - Veronika Kudermetova,
Komentarz: Bartosz Ignacik, Klaudia Jans-Ignacik
22:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells: 3. runda
00:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells: 3. runda Eleven Sports 1
12:00 Formuła 1: Grand Prix Turcji: Parada kierowców
14:00 Formuła 1: Grand Prix Turcji: Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół Eleven Sports 2
10:00 Wyścigi samochodowe: DTM Norisring: Kwalifikacje 2
Komentarz: Marcin Grzywacz
13:00 Wyścigi samochodowe: DTM Norisring: Wyścig 2
Komentarz: Marcin Grzywacz Eurosport 1
15:00 Piłka ręczna kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy: Szwajcaria – Polska
Komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź
19:30 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Waterloo: Wyścig kobiet
21:00 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Waterloo: Wyścig mężczyzn
22:15 Snooker: Northern Ireland Open, Belfast: Dzień 2 Eurosport 2
12:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa świata Motocross, Lacapelle-Marival: Wyścig 1
13:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa świata Motocross, Lacapelle-Marival: Wyścig 1
14:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Czechy: Wyścig 1
15:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa świata Motocross, Lacapelle-Marival: Wyścig 2
16:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa świata Motocross, Lacapelle-Marival: Wyścig 2
17:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Czechy: Wyścig 2
19:00 Snooker: Northern Ireland Open, Belfast: Dzień 2 Golf Channel
14:00 Golf: European Tour, Madryt: Finał
Komentarz: Jacek Person
20:00 Golf: PGA Tour, Las Vegas: 3. runda
Komentarz: Jacek Person Motowizja
14:30 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European, Mugello: Wyścig 2
20:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Concord: Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Michał Budziak nSport+
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Valencia BC – Real Madryt
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz Polsat Sport
12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec – Apklan Resovia Rzeszów
00:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells: 3. runda
03:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells: 3. runda
05:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells: 3. runda Polsat Sport Extra
15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Włochy – Belgia
Komentarz: Szymon Rojek, Marcin Kaczmarek
20:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells: 3. runda
22:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells: 3. runda Polsat Sport News
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: King Szczecin – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Valencia BC – Real Madryt
Komentarz: Radosław Spiak TVP 1
15:00 (1. połowa) Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Włochy – Belgia
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kazimierz Węgrzyn TVP 2
15:00 (2. połowa) Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Włochy – Belgia
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kazimierz Węgrzyn
20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Hiszpania – Francja
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow TVP Sport
12:15 Hokej na lodzie kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: Polska – Holandia
Komentarz: Patryk Rokicki, Magdalena Jabłońska
15:00 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: Radunia Stężyca – Ruch Chorzów
Komentarz: Aleksander Roj
20:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Energa MKS Kalisz – MMTS Kwidzyn
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Michał Matysik