reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Relaks może zastąpić TVP HD

dodano: 2021-10-08 11:19 | aktualizacja: 2021-10-08 12:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl

TVP HD Uruchomiony 13 lat temu kanał TVP HD, powstały w celu upowszechnienia dostępu do oferty TVP w wysokiej rozdzielczości, w końcu doczeka się dużych zmian. HD stało się już standardem nadawania, więc taki kanał o uniwersalnym charakterze, bez konkretnej nazwy i z ramówką zawierającą głównie powtórki, od dawna wymagał relaunchu. Jak informuje press.pl, TVP chce zmienić nazwę kanału TVP HD, a jednym z branych pod uwagę wariantów jest TVP Relaks. Ponadto stacja ma ewoluować w kierunku kanału lifestylowego.

TVP HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Polska pracuje nad zmianami w kanale TVP HD. Jedną z nich ma być rebranding, a braną pod uwagę nazwą jest TVP Relaks. Dodajmy, iż nadawca zgłosił w połowie września br. „TVP Relaks” do Urzędu Patentowego.

Co więcej TVP HD ma ewoluować w kierunku kanału lifestylowego z nastawieniem na treści kulinarne i podróżnicze, wynika z informacji press.pl. Oferta programowa ma być oparta na własnych treściach. W ramówce TVP HD już pojawiły się np. dwie kulinarne pozycje: „Przystanek Slow Food” i „Polska śródziemnomorska”. Za to zniknąć mają m.in. powtórki seriali, a pozostać produkcje zrekonstruowane cyfrowo.

TVP HD został uruchomiony 6 sierpnia 2008 roku. Stacja jest dostępna w ofertach platform satelitarnych Polsat Box, Canal+ i Orange TV, a także wybranych sieci kablowych i IPTV. Redaktor naczelną TVP HD jest Irena Pręcikowska-Chełminiak.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...