reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa platforma Sirius TV w Malezji

dodano: 2021-10-05 11:17 | aktualizacja: 2021-10-06 19:13
autor: RO | źródło: siriusmalaysia.tv/parabola.cz

Sirius TV Malaysia Sirius TV jest nazwą nowej usługi telewizji satelitarnej w segmencie DTH, uruchomionej w Malezji przez Smart Digital International Sdn Bhd. Firma podpisała wieloletni kontrakt na wynajem pojemności dla platformy z luksemburskim operatorem satelitarnym SES.

https://siriusmalaysia.tv/
Sirius TV Malaysia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SES zapewni pojemność dla nowej platformy DTH. Usługę można odbierać w całej Malezji za pośrednictwem satelity SES 12 na pozycji orbitalnej 95°E. Satelita dostarcza sygnał telewizyjny do ponad 7,5 mln gospodarstw domowych, posiadających telewizję satelitarną.

Pakiet Sirius Basic, który w sprzedaży pojawił się 1 października br., oferuje łącznie 13 kanałów, w tym 5 HD. Wśród nich GEM, TechStorm, Seri, Drama Channel, DocuBox, Fast&FunBox, Gametoon, FightBox, FilmBox Arthouse, Outdoor Channel, M-1 Global, Zee Action i Zee Bollywood. Oferta Sirius TV jest dostępna dla klientów za roczną opłatą 299 ringgitów malezyjskich (ok. 280 zł) i obejmuje bezpłatną instalację oraz darmowy pierwszy rok.

Pakiet dostępnych stacji będzie sukcesywnie rozbudowywany, a abonenci uzyskają dostęp do pełnej oferty zaraz po ich uruchomieniu.

Ponadto dla Sirius TV wdrożono usługi Cloud Playout firmy SES, które zapewniają opłacalne rozwiązania, jednocześnie pozwalając na płynny i skalowalny model biznesowy, gdyż branża nadawcza i medialna koncentruje się na chmurze.

SMART Digital International Sdn. Bhd. jest w pełni licencjonowanym, malezyjskim operatorem satelitarnym, świadczącym usługi głosowe, danych i wideo dla konsumentów i firm od ponad 15 lat, ze 100% pokryciem Malezji i Azji.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...