reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN dostępny w serwisie Toya GO

dodano: 2021-10-01 10:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Toya/satkurier.pl

TVN Od piątku, 1 października br. na platformie Toya GO abonenci będą̨ mogli oglądać́ kanał TVN. Jest to wynik porozumienia zawartego pomiędzy Grupą Toya a TVN (grupa Discovery). To kolejna stacja z grupy naziemnych, jaka znalazła się̨ w aplikacji mobilnej operatora telekomunikacyjnego, dostępnej poprzez internet.

TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- TVN to jeden z ważniejszych programów, jakiego dotychczas brakowało w naszej aplikacji - mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny sieci Toya. - To wynik porozumienia zawartego pomiędzy Toya a TVN S.A., będący częścią̨ procesu zapoczątkowanego przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Przypomnę, że w ostatnim czasie wprowadziliśmy do Toya GO pięć innych kanałów podlegających zasadzie must carry must offer: Polsat, TV4, TVP1, TVP2, TVP3. Toya GO to dla naszych abonentów ważny element oferty telewizyjnej, gdyż coraz częściej chcą oni oglądać programy także na urządzeniach mobilnych w domu i poza nim - dodaje.


Warto zaznaczyć, że TVN jest dostępny poprzez aplikację dla wszystkich abonentów posiadających jakikolwiek pakiet telewizyjny, poza domem nie tylko w Polsce, ale i całej Unii Europejskiej.

- Cieszymy się, że TVN będący głównym kanałem w szerokim portfolio TVN Grupa Discovery, będzie teraz dostępny dla wszystkich użytkowników platformy Toya GO. To najchętniej wybierana przez widzów stacja telewizyjna w Polsce i absolutny must-have, jeśli chodzi o najlepszą rozrywkę, ofertę serialową, telewizję śniadaniową czy serwis informacyjny w kraju

- powiedziała Dorota Żurkowska, członek zarządu TVN Grupa Discovery.


Jak informuje operator, platforma Toya GO oferuje nie tylko oglądanie telewizji „na żywo", ale także wiele innych użytecznych funkcji jak: prezentacja programu telewizyjnego na kolejne 7 dni wszystkich stacji z oferty sieci Toya, planowanie nagrywania programów w odbiorniku cyfrowym 3G i Maxx, serwis Karaoke z blisko 700 utworami polskimi, zagranicznymi i dla dzieci, możliwość słuchania starannie wyselekcjonowanych, internetowych stacji radiowych w wielu kategoriach. Pozwala ponadto obejrzeć kilka tysięcy pozycji z katalogów VOD, zarówno płatnych ja i bezpłatnych. Wielką popularnością cieszy się też dostęp do blisko 70. kamer internetowych zamontowanych w newralgicznych punktach miast, gdzie Toya ma swoje sieci kablowe. Dodatkowo dostępne są ważne informacje o warunkach meteorologicznych i alerty smogowe. Z tej funkcjonalności mogą korzystać wszyscy, gdyż nie wymaga ona logowania, podobnie jak oglądanie programu lokalnego TV Toya.

Łącznie w Toya GO znajdzie się 149 programów. Aplikacja dostępna jest poprzez stronę internetową oraz w sklepach App Store (iOS) oraz w Google Play (Android) (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Toya zyskali dostęp do takich kanałów jak m.in. RedTOP TV HD, Mixtape HD (więcej tutaj) i TVP Kobieta HD (więcej tutaj), a okresowo do TVP 4K (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...