Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie A TIM:Sampdoria Genua – SSC Napoli. Transmisje live z WTA World Tour Ostrawa tylko w CANAL+, w tym mecz Magdy Linette z Eleną Rybakiną.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
12:00 Tenis: WTA World Tour, Ostrawa: Magda Linette - Elena Rybakina
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik
19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: CA Osasuna – Real Betis
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński CANAL+ Sport 2
18:00 Tenis: WTA World Tour, Ostrawa: Sorribes Tormo S. - Belinda Bencic
Komentarz: Bartosz Ignacik, Tomasz Wiktorowski
20:00 Tenis: WTA World Tour, Ostrawa: Jil Teichmann - Alison Riske
Komentarz: Michał Lewandowski, Joanna Sakowicz-Kostecka Eleven Sports 1
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Sampdoria Genua – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Cádiz CF – FC Barcelona
Komentarz: Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Torino FC – SS Lazio Rzym
Komentarz: Julian Kowalski, Pior Czachowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: AS Roma – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 3
19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Granada CF - Real Sociedad
Komentarz: Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Torino FC – SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Pior Czachowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: AS Roma – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eurosport 1
18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: Łomża Vive Kielce – Telekom Veszprem HC
nSport+
20:00 Żużel: PGE Ekstraliga: Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra Polsat Sport
17:30 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski: ŁKS Łódź – Cracovia
20:30 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski: Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza Polsat Sport Extra
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: King Szczecin – Enea Zastal BC Zielona Góra
20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: eWinner Gwardia Wrocław – KRISPOL Września Polsat Sport News
16:00 Tenis: ATP Metz: Hubert Hurkacz - Lucas Pouille Sportklub
20:30 Koszykówka mężczyzn: Handball Bundesliga: ALBA Berlin – Telekom Baskets Bonn
TVP Sport
16:30 Futsal: Mistrzostwa Świata: Argentyna – Paragwaj
Komentarz: Aleksander Roj
19:00 Futsal: Mistrzostwa Świata: Brazylia – Japonia
Komentarz: Hubert Bugaj Viaplay
19:00 Hokej na lodzie: Swedish Hockey League: Frölunda HC – Leksands IF