reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Drogi w październiku w Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-09-14 23:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W październiku br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Autostrada 401” (sezon 3.) i „Ciężarówką po bezdrożach”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Autostrada 401” 3 („Heavy Rescue: 401” 3)
emisja: od środy, 6 października br. o 22:00

Ludzie, którzy walczą o to, aby najbardziej ruchliwa autostrada w Ameryce Północnej była przejezdna, wkraczają w kolejną zimę i szykują się na nowe zmagania. Sonny staje przed kolejną ważną decyzją dotyczącą jego pracy w ciężkim ratownictwie drogowym, Bubba Semple otrzymuje nową szansę, a ekipa Gary'ego musi stawić czoła trwającemu kilka dni atakowi białego szaleństwa. W Windsor Eric pracuje nad szkoleniem nowego pokolenia operatorów ciężkich pojazdów. Firma Ross' Towing zajmuje się jeszcze cięższym ratownictwem drogowym niż dotąd, a Herb's Towing odbudowują swój zespół po poważnych problemach. Pojawiają się także nowe firmy, nowe twarze i nowe historie. Na autostradzie 401 szaleją burze, dochodzi do dziwnych wypadków, a ratownicy, drogowcy i ekipy ciężkiej pomocy drogowej pracują na granicy swoich możliwości, ale zamknięcie drogi nie wchodzi w grę (więcej tutaj).

„Ciężarówką po bezdrożach” („Backroad Truckers”)
emisja: od poniedziałku, 18 października br. o 22:00

Miasteczko Barriere w Kolumbii Brytyjskiej to ważny punkt na sieci dróg, które ciągną się przez całą zachodnią Kanadę. To miejsce, w którym pracują tylko najlepsi i najodważniejsi kierowcy ciężarówek - a ich królem jest Big Donny Kleinfelder. Donny specjalizuje się w specyficznym rodzaju przewozów ciężarowych - dostarcza na czas towary wymagające szybkiego transportu do odległych, często trudno dostępnych miejsc. Dowodzi zgraną ekipą kierowców, którzy bywają nieokrzesani, ale są ekspertami w jeździe po zdradzieckich bezdrożach. Imperium Donny'ego jest dziś zagrożone przez konkurencję. Dave Schwandt, lokalny handlarz złomem, postanowił ukroić dla siebie sobie kawałek tortu i spróbować swoich sił w branży transportowej. Teraz dwie rodzinne firmy muszą zawalczyć o to, kto zdominuje najtrudniejsze szlaki przewozowe. Tylko jedna z nich może wyjść z tej rywalizacji zwycięsko.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...