reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

8. sezon programu Natalii Sosin-Krosnowskiej „Daleko od miasta"

dodano: 2021-09-17 21:38
autor: Janina Klepacka | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Daleko od miasta canal plus domo 8 sezon 2021 360px.jpg A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać na wieś? To pytanie z pewnością choć raz zadała sobie większość osób żyjących w wielkomiejskim pędzie. Za nim zawsze pojawiają się również kolejne: czy sobie poradzę, jak się utrzymam, czy nie będzie mi brakowało gwaru metropolii? Odpowiedzieli na nie bohaterowie ósmego sezonu programu Natalii Sosin-Krosnowskiej „Daleko od miasta". Premiera nowego sezonu w sobotę 18 września o godz. 18:30 na antenie CANAL+ Domo oraz w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.

CANAL+ Domo
Daleko od miasta 8 canal plus domo 8 sezon 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do niedawna mieszkanie daleko od miasta było raczej spełnianiem romantycznych marzeń o sielskim życiu.
W dobie pandemii jest za to często realizacją praktycznej potrzeby, gdy nagle okazało się, że miasto potrafi stać się duszącym więzieniem. Łatwiej jest znieść nakazy i ograniczenia, gdy ma się więcej własnej przestrzeni. Dlatego ci, którzy mają choćby kawałek ogródka, przechodzili przez czas pandemii lżej.

W nowym sezonie „Daleko od miasta" Natalia Sosin-Krosnowska odwiedza ludzi, którzy uciekając od miejskiego zgiełku, postanowili wrócić do korzeni i poprzez życie w symbiozie z naturą uniezależnić się od świata zewnętrznego. Wśród bohaterów programu znaleźli się m. in. Monika i Piotr, którzy osiedlili się na granicy Beskidów w wyremontowanej przez siebie łemkowskiej chyży, czy Beata i Miłosz, którzy przerwali wypalający pęd za karierą i bez wahania zamienili Wrocław na własne wzgórze pełne owiec. Z kolei Kasia, zwiedziwszy pół świata, wróciła na rodzinne Podlasie i stara się ocalić od zapomnienia tradycje podlaskiej wsi.

Premierowe odcinki „Daleko od miasta" 8 od 18 września w soboty o 18:30 w CANAL+ DOMO oraz w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...