reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-23 - 2021-10-24

Sport w polskiej TV 18.09.2021

dodano: 2021-09-17 13:47 | aktualizacja: 2021-09-17 23:34
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z półfinału Mistrzostw Europy siatkarzy: Polska – Słowenia. Transmisje live z ATP Challenger Szczecin tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Żużel: Monster Energy FIM Speedway of Nations:
1/2 finału
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Bajerski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Piotr Glamowski, Marcin Baszczyński

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom – Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton – Brentford
Komentarz: Adam Zakrzewski, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League
Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Everton
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alaves – CA Osasuna
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Piotr Glamowski, Marcin Baszczyński

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom – Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Radosław Majdan
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool – Crystal Palace
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Now

13:00 Wyścigi samochodowe: LMGTE, European Le Mans Series:
Kwalifikacje
Komentarz: Michał Fijałkowski

13:25 Wyścigi samochodowe: LMP3, European Le Mans Series:
Kwalifikacje
Komentarz: Michał Fijałkowski

13:45 Wyścigi samochodowe: LMP2, European Le Mans Series:
Kwalifikacje
Komentarz: Michał Fijałkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Southampton
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

20:30 Piłka nożna: LaLiga Smartbank: 
Girona – Real Valladolid
Komentarz: Edward Durda, Jakub Kręcidło
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Genoa CFC – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Inter Mediolan – Bologna FC 1909
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Salernitana 1919 – Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

10:15 Wyścigi samochodowe: DTM Assen:
Kwalifikacje 1
Komentarz: Marcin Grzywacz

13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Assen:
Wyścig 1
Komentarz: Marcin Grzywacz

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens – LOSC Lille
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AS Saint-Étienne – FC Girondins de Bordeaux
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Preston North End – West Bromwich Albion
Komentarz: Tomasz Zieliński

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Elche CF – Levante UD
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Genoa CFC – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Elche CF – Levante UD
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Salernitana 1919 – Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

14:45 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Castellet:
Wyścig 24h

18:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Castellet:
Wyścig 24h

21:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Castellet:
Wyścig 24h
 
Eurosport 2

13:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Luxembourg: 
Etap 5

15:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Slovaquie:
Etap 3

16:00 Kolarstwo szosowe: Primus Classic:
Wyścig
 
Golf Channel

13:30 Golf: European Tour, Cromvoirt:
3. runda  

 
nSport+

12:00 Futsal: Futsal Ekstraklasa: 
FC Reiter Toruń – Construct Lubawa
Komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano – Getafe CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atletico Madryt – Athletic Club
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Valencia Basket – Baskonia
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz
 
Polsat Sport Premium 1

20:00 Piłka nożna: Eredivisie:
AFC Ajax – sc Cambuur


 
Polsat Sport Premium 2

21:45 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Atlanta United FC – D.C. United


 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Polska – Słowenia
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Serbia – Włochy
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Damian Dancewicz
 
Polsat Sport Extra

13:00 Siatkówka mężczyzn: 12. Memoriał Józefa Gajewskiego:
Mecz o 3. miejsce

15:30 Siatkówka mężczyzn: 12. Memoriał Józefa Gajewskiego:
Finał

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Anwil Włocławek

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Anthony Smith – Ryan Spann
 
Polsat Sport Fight

15:30 Triatlon: Championship Series, Hamburg:
Sprint kobiet

18:00 Triatlon: Championship Series, Hamburg:
Sprint mężczyzn
 
Polsat Sport News

13:00 Tenis: ATP Challenger, Szczecin:
1/2 finału singla

15:00 Tenis: ATP Challenger, Szczecin:
1/2 finału singla

19:00 Tenis: ATP Challenger, Szczecin:
1/2 finału debla
 
Sportklub

12:05 Wyścigi samochodowe: Michelin Le Mans Cup,Spa-Francorchamps:
Kwalifikacje

13:00 Wyścigi samochodowe: Michelin Le Mans Cup,Spa-Francorchamps:
Kwalifikacje

16:00 Pool bilard: US Open Pool Championship:
Dzień 6

21:30 Pool bilard: US Open Pool Championship:
Dzień 6
 
TVP 1

17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Polska – Słowenia
Komentarz: Jacek Laskowski, Radosław Panas
 
TVP Sport

11:00 Kajakarstwo: Mistrzostwa Świata: 
Dzień  1 - finały
Komentarz: Jarosław Marendziak, Marek Kolbowicz

13:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
Górnik Zabrze – Łomża VIVE Kielce
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Michał Matysik

15:00 Amp futbol: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału ME
Polska - Hiszpania
Komentarz: Maciej Iwański, Wojciech Piela

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Komentarz: Aleksander Roj, Marcin Żewłakow

04:00 (so/nd) Sporty walki: Bellator 266: 
Yoel Romero – Phil Davis
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski
 
Viaplay

12:30 Triathlon: Super League Triathlon, Jersey: 
Zawody

12:45 Dart: Nordic Darts Masters:
1/4 finału

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf 1895 – SSV Jahn Ratyzbona

15:15 hokej na lodzie: Swedish Hockey League: 
Djurgårdens IF – Brynäs IF

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
DSC Arminia Bielefeld – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Dawid Król

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 – SC Freiburg
Komentarz: Dawid Szymczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – VfL Bochum 1848
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

16:00 Pool bilard: US Open Pool Championship:
Dzień 6

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – RB Lipsk
Komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Zachodny

19:30 Dart: Nordic Darts Masters:
1/2 finału i finał

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Werder Brema – Hamburger SV
Komentarz: Mateusz Juza

21:30 Pool bilard: US Open Pool Championship:
Dzień 6


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...