Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z półfinału Mistrzostw Europy siatkarzy:Polska – Słowenia. Transmisje live z ATP Challenger Szczecin tylko w Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
17:30 Żużel: Monster Energy FIM Speedway of Nations: 1/2 finału
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Bajerski CANAL+ 4K Ultra HD
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Radosław Majdan CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Piotr Glamowski, Marcin Baszczyński
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Radomiak Radom – Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Radosław Majdan CANAL+ Family
16:00 Piłka nożna: Premier League: Liverpool – Crystal Palace
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny CANAL+ Now
13:00 Wyścigi samochodowe: LMGTE, European Le Mans Series: Kwalifikacje
Komentarz: Michał Fijałkowski
13:25 Wyścigi samochodowe: LMP3, European Le Mans Series: Kwalifikacje
Komentarz: Michał Fijałkowski
13:45 Wyścigi samochodowe: LMP2, European Le Mans Series: Kwalifikacje
Komentarz: Michał Fijałkowski
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: AS Saint-Étienne – FC Girondins de Bordeaux
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula Eleven Sports 3
16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Preston North End – West Bromwich Albion
Komentarz: Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: US Salernitana 1919 – Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eurosport 1
14:45 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Castellet: Wyścig 24h
18:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Castellet: Wyścig 24h
21:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Castellet: Wyścig 24h Eurosport 2
13:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Luxembourg: Etap 5
15:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Slovaquie: Etap 3
16:00 Kolarstwo szosowe: Primus Classic: Wyścig Golf Channel
13:30 Golf: European Tour, Cromvoirt: 3. runda
nSport+
12:00 Futsal: Futsal Ekstraklasa: FC Reiter Toruń – Construct Lubawa
Komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda
20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Serbia – Włochy
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Damian Dancewicz Polsat Sport Extra
13:00 Siatkówka mężczyzn: 12. Memoriał Józefa Gajewskiego: Mecz o 3. miejsce
15:30 Siatkówka mężczyzn: 12. Memoriał Józefa Gajewskiego: Finał
04:00 (so/nd) Sporty walki: Bellator 266: Yoel Romero – Phil Davis
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski Viaplay
12:30 Triathlon: Super League Triathlon, Jersey: Zawody