reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał informacyjny 7NN [wideo]

dodano: 2021-09-16 21:07 | aktualizacja: 2021-09-16 21:44
autor: RO | źródło: satcesc.com/mundoplus.tv

7NN 7NN to nazwa nowej telewizji, która w październiku 2021 r. trafi do hiszpańskich domów. Za nowym projektem medialnym stoi dawny dyrektor generalny Intereconomia, Marcial Cuquerella. 7NN ma nadawać na naziemnej telewizji cyfrowej TDT i na platformach pay tv.

7NN
7NN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pod koniec 2021 ma ruszyć kolejny kanał telewizyjny La Séptima. O ile ten poszukuje liberalnej publiczności, to projekt Marciala Cuquerella jest przedstawiany jako nowy punkt odniesienia dla bardziej konserwatywnej widowni. Z tego powodu 7NN chce być opcją wybieraną przez obecnych widzów takich kanałów, jak TRECE czy El Toro TV.

Nowa stacja rozpocznie nadawanie 12 października 2021 r. i ma być alternatywą na rynku, z ponad 12 godzinami produkcji dziennie i ponad 777 godzinami treści informacyjnych miesięcznie. Ramówka będzie się składać z 7 kluczowych programów poświęconych informacjom, analizom i publicystyce.

7NN nie będzie kanałem nadającym tylko w Hiszpanii. Twórca zapowiada, że będzie można go zobaczyć w innych krajach hiszpańskojęzycznych, takich jak Peru, Chile, Ekwador, Meksyk, Stany Zjednoczone czy Argentyna. Wśród potwierdzonego zespołu dla nowej sieci wyróżniają się dziennikarze dobrze znani odbiorcom konserwatywnych kanałów i mediów.


Źródło: satcesc.com  mundoplus.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...