reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rockowa jesień z Rock Radiem

dodano: 2021-09-15 04:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio W środę, 1 września br. na antenę Rock Radia (Agora) - po letniej przerwie - powróciły wybrane audycje, np. „Klasyczny wieczór”, „Przystanek Klasyka Rocka” („W mgnieniu rocka” i „Rockendrollowiec dnia”), poranne „Powstanie Rock Radia” („Rebus Jebus”) i rozmowy pod hasłem „Niezły gość”. Rozgłośnia zorganizowała też finał programu „Wielki test z klasyki rocka” i podsumowała swoją akcję „Festiwal klasyki rocka”.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rock Radio po raz trzeci organizowało finał „Wielkiego testu z klasyki rocka”. W piątek, 27 sierpnia br. w Hard Rock Cafe w Warszawie słuchacze rozgłośni, którzy zakończyli wakacyjne eliminacje z największą liczbą punktów, wzięli udział w rozgrywce „na żywo” razem z zaproszonymi gośćmi (więcej tutaj).

Natomiast we wrześniu br. do ramówki Rock Radia - po wakacyjnej przerwie - powróciły wybrane audycje. W środę, 1 września br. rano stacja zaprosiła wszystkich na „Powstanie Rock Radia”, które prowadzi niezmiennie Jan Bajorek. W audycji nadal będzie rozgrywana kultowa zabawa „Rebus Jebus”, w której za odgadnięcie dźwiękowej zagadki można zgarnąć satysfakcję. W każdy piątek od 9:00 do 10:00 słuchacze będą mogli dodatkowo oglądać transmisję „Powstania” ze studia Rock Radia (więcej tutaj).

W jesiennej ramówce stacji swoje miejsce będzie mieć też „Przystanek Klasyka Rocka” - program nadawany w godz. 10:00-18:00 poprowadzą znani odbiorcom Michał Żołądkowski i Tomasz Obertyn. W audycji pojawi się rockowe kalendarium „W mgnieniu rocka”, a słuchacze będą mogli starać się o tytuł „Rockendrollowca dnia”, zgłaszając swój wyczyn zasługujący na ten tytuł (więcej tutaj).

Co piątek od 14:00 do 18:00 Rock Radio nadawać będzie program z plenerowego studia w Hard Rock Cafe w Warszawie.

Gospodarzem „Klasycznego wieczoru”, obecnego na antenie od 18:00 do 22:00, będzie Tomasz Miara (więcej tutaj). Przypomni on słuchaczom m.in. największe wyskoki gwiazd rocka w cyklu „Rock nie wyrok” oraz 100 najlepszych albumów w historii rocka. Zaś po 22:00 do Rock Radia powrócą rozmowy z zaproszonymi gośćmi w audycji „Niezły gość”.

Dodatkowo, w piątek, 3 września br. Rock Radio podsumowało swoją akcję „Festiwal klasyki rocka” (więcej tutaj).

Rock Radio promuje programy z jesiennej ramówki na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebooku.
 
Rockowa jesień z Rock Radiem. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Rockowa jesień z Rock Radiem. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
„Festiwal klasyki rocka”: Piotr Sujka, Wojciech Owczarek, Artur Gadowski, Sebastian Piekarek i Piotr Konca, czyli zespół Ira, foto: Agora
„Festiwal klasyki rocka”: Piotr Sujka, Wojciech Owczarek, Artur Gadowski, Sebastian Piekarek i Piotr Konca, czyli zespół Ira, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...