reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bergblick zastępuje kanał doxx

dodano: 2021-09-08 10:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: bergblick-tv.de

Bergblick TV kanał niemiecki astra 19E 360px.jpg Nowy, niemiecki płatny kanał telewizyjny Bergblick, skierowany do grup docelowych zainteresowanych działalnością alpejską, został uruchomiony na satelicie Astra 1L (19,2°E) w standardowej rozdzielczości SD. Stacja jest kodowana w kilku systemach w pakiecie M7 Group. Bergblick zastępuje inny niemiecki kanał dokumentalny doxx (wcześniej znany jako Planet).

Bergblick TV
Bergblick TV kanał niemiecki astra 19E 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bergblick nadaje filmy dokumentalne i dokumentalne w rozdzielczości HD - we wszystkich godzinach emisji, nawet poza godzinami największej oglądalności. Dokumenty są obiektywne w treści, emocjonalne i wciągające w narracyjnym stylu. Bergblick pokazuje świat z niemieckiej i europejskiej perspektywy. Co ciekawe 21 września w programie będzie film: K2 - Niemożliwe zejście o Polaku Andrzeju Bargielu, kiedy 22 lipca 2018 roku wspina się na wysokość 8611 m, aby przejść do historii.

Telewizja Bergblick jest niezależnym nadawcą filmów dokumentalnych, który można subskrybować w Niemczech, Austrii i Szwajcarii za pośrednictwem wielu dostawców telewizji. Operatorem stacji jest firma medialna HIGH VIEW z siedzibą w Landshut, Monachium i Wiedniu.

Kanał nadawany jest z satelity Astra 1L (19,2°E) na częstotliwości 12,515 GHz, pol. H, SR: 22000, FEC: 5/6, DVB-S / QPSK. Bergblick jest kodowany w systemach dostępu warunkowego Nagravision, CryptoWorks, Irdeto, Seca - MediaGuard i Viaccess.

Według dostawcy High View kanał Bergblick może być dystrybuowany w Niemczech, Austrii i Szwajcarii za pośrednictwem telewizji kablowej, IPTV i satelity. Tu nadawca podaje u jakich operatorów można znaleźć ten kanał.

Strona domowa kanału Bergblick:
www.bergblick-tv.de


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...