reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-23 - 2021-10-24

4-6.09 Polsat Sport: Eliminacje, derby i magazyny

dodano: 2021-09-03 07:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 4-5 września br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek, mistrzostwa Europy siatkarzy, eliminacje mistrzostw świata piłkarzy, mecze towarzyskie piłkarzy, Fortuna 1. Liga, Formuła 1, Formuła 3, PGE Ekstraliga, Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), Ultimate Fighting Championship (UFC), Energa Basket Liga, Liga Mistrzów hokeistów, biathlon letni - Martin Fourcade Nordic Festival oraz e-sport - Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek (więcej tutaj), mistrzostwa Europy siatkarzy (więcej tutaj), eliminacje mistrzostw świata piłkarzy (więcej tutaj), mecze towarzyskie piłkarzy, Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj i tutaj), Liga Mistrzów hokeistów (więcej tutaj), biathlon letni - Martin Fourcade Nordic Festival (więcej tutaj) oraz e-sport - Rainbow Six Siege - Rainbow 6 Polish Masters (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

4 września (sobota)
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 mistrzostwa Europy siatkarzy: Hiszpania - Turcja, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 mistrzostwa Europy siatkarzy: Czarnogóra - Bułgaria, Polsat Sport Extra

8:30 mistrzostwa Europy siatkarzy: Holandia - Macedonia Północna, Polsat Sport News

10:00 boks tajski: „Muay Thai - Sztuka walki ośmiu broni” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:00 „The best of 2020/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

10:15 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Spielbergu: kwalifikacje, Eleven Sports 2

10:35 Formuła 3, Grand Prix Holandii: 1. wyścig, Polsat Sport News

10:50 KSW48, Polsat Sport Fight

11:00 mistrzostwa Europy siatkarzy: Czechy - Słowenia, Polsat Sport Extra

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:30 Liga Mistrzów hokeistów: KAC Klagenfurt - Rouen Dragons, Polsat Sport News

11:30 Formuła 1, Grand Prix Holandii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa, Polsat Sport

13:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games

13:00 „The best of 2020/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Spielbergu, Eleven Sports 2

13:30 biathlon letni, Martin Fourcade Nordic Festival: bieg sprinterski - kwalifikacje, Polsat Sport Extra

14:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

14:00 Formuła 1, Grand Prix Holandii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

14:30 biathlon letni, Martin Fourcade Nordic Festival: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport Extra

14:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Finlandia - Kazachstan, Polsat Sport News

14:55 Liga Mistrzów hokeistów: HC Oceláři Trzyniec - Leksands IF, Polsat Sport Fight

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:20 biathlon letni, Martin Fourcade Nordic Festival: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:15 biathlon letni, Martin Fourcade Nordic Festival: bieg sprinterski - finał, Polsat Sport Extra

16:50 mistrzostwa Europy siatkarek: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

16:50 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:00 Formuła 1: „ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 mistrzostwa Europy siatkarzy: Belgia - Grecja, Polsat Sport

17:20 Energa Basket Liga: GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Irlandia - Azerbejdżan, Polsat Sport Premium 1

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Cypr - Rosja, Polsat Sport Premium 2

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Serbia - Luksemburg, Polsat Box Go

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Łotwa - Norwegia, Polsat Box Go

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Słowenia - Malta, Polsat Box Go

18:35 mecz towarzyski piłkarzy: Katar - Portugalia, Polsat Box Go

18:50 „Olimpia. Narodziny igrzysk” - film dokumentalny, Polsat Doku

19:00 mistrzostwa Europy siatkarek: finał, Polsat Sport Extra

19:30 (Polsat Sport) i 20:00 (TVP2) mistrzostwa Europy siatkarzy: Polska - Serbia, Polsat Sport i TVP2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:30 Formuła 3, Grand Prix Holandii: 2. wyścig, Polsat Sport News

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Ukraina - Francja, Polsat Sport Premium 1

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Holandia - Czarnogóra, Polsat Sport Premium 2

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Słowacja - Chorwacja, Polsat Sport Premium 3

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Szkocja - Mołdawia, Polsat Sport Premium 4

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Izrael - Austria, Polsat Sport Premium 5

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Gibraltar - Turcja, Polsat Box Go

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Wyspy Owcze - Dania, Polsat Box Go

20:35 mecz towarzyski piłkarzy: Bośnia i Hercegowina - Kuwejt, Polsat Box Go

22:00 UFC Fight Night, Polsat Sport News

23:00 mistrzostwa Europy siatkarzy: Białoruś - Czechy, Polsat Sport Extra

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: skróty, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

Noc z 4 na 5 września (z soboty na niedzielę)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 mistrzostwa Europy siatkarzy: Słowacja - Estonia, Polsat Sport News

1:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games

2:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 KSW54, Polsat Sport

3:00 mistrzostwa Europy siatkarzy: Chorwacja - Łotwa, Polsat Sport News

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5 września (niedziela)
6:00 mistrzostwa Europy siatkarzy: Holandia - Rosja, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 mistrzostwa Europy siatkarzy: Czarnogóra - Słowenia, Polsat Sport Extra

10:00 Formuła 1: „ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 „The best of 2020/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:15 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Spielbergu: kwalifikacje, Eleven Sports 2

10:30 mistrzostwa Europy siatkarzy: Finlandia - Hiszpania, Polsat Sport Extra

10:40 Formuła 3, Grand Prix Holandii: 3. wyścig, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Sport

12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:50 mistrzostwa Europy siatkarzy: Macedonia Północna - Turcja, Polsat Sport Extra

13:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games

13:00 Formuła 1, Grand Prix Holandii: parada kierowców, Eleven Sports 1

13:00 „The best of 2020/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

13:15 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Spielbergu, Eleven Sports 2

14:00 Formuła 1, Grand Prix Holandii: wyścig, Eleven Sports 1

14:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Białoruś - Walia, Polsat Sport

14:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Szwecja - Uzbekistan, Polsat Box Go

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 „The best of 2020/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 Fortuna 1. Liga: GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraliga” - magazyn, Eleven Sports 2

15:50 mistrzostwa Europy siatkarzy: Czechy - Bułgaria, Polsat Sport Extra

16:00 PGE Ekstraliga, półfinał: Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski - Motor Lublin, Eleven Sports 3

16:20 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport News

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:50 lekkoatletyka: „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 mistrzostwa Europy siatkarzy: Portugalia - Ukraina, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Liga Mistrzów hokeistów: JKH GKS Jastrzębie-Zdrój - Red Bull Salzburg, Polsat Sport News

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Anglia - Andora, Polsat Sport Extra

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Albania - Węgry, Polsat Sport Premium 2

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Islandia - Macedonia Północna, Polsat Sport Box Go

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Bułgaria - Litwa, Polsat Sport Box Go

17:50 mecze towarzyski piłkarzy: Estonia - Irlandia Północna, Polsat Box Go

18:00 Fortuna 1. Liga: OKS Odra Opole - Widzew Łódź, Polsat Box Go

18:15 KSW47, Polsat Sport Fight

18:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

19:00 (Polsat Sport Premium 1),19:20 (TVP Sport) i 20:05 (TVP2) eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: San Marino - Polska, Polsat Sport Premium 1, TVP Sport i TVP2
komentują: Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan (w Polsacie Sport Premium 1) oraz Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow (w TVP2)

19:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:30 (Polsat Sport) i 20:10 (TVP Sport) mistrzostwa Europy siatkarzy: Polska - Grecja, Polsat Sport i TVP Sport

20:15 Liga Mistrzów hokeistów: EC KAC - Rungsted Seier Capital, Polsat Sport Fight

20:20 Energa Basket Liga: Enea Zastal BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Belgia - Czechy, Polsat Sport News

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Niemcy - Armenia, Polsat Sport Premium 2

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Hiszpania - Gruzja, Polsat Sport Premium 3

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Szwajcaria - Włochy, Polsat Sport Premium 4

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Kosowo - Grecja, Polsat Box Go

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Rumunia - Liechtenstein, Polsat Box Go

23:30 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: skróty, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

23:30 mistrzostwa Europy siatkarzy: Rosja - Finlandia, Polsat Sport News

Noc z 5 na 6 września (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games

2:00 mistrzostwa Europy siatkarzy: Włochy - Czarnogóra, Polsat Sport Extra

4:00 KSW42, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...