reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dzień Dobry TVN” z nową czołówką [wideo]

dodano: 2021-09-01 12:04
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Grupa Discovery

Dzień dobry TVN DDTVN Od 1 września br. rusza jesienny sezon „Dzień Dobry TVN”. Program ponownie będzie witał swoich widzów od 8:00 rano. W nowych odcinkach pojawi się nowa czołówka oraz oprawa filmowa.

TVN Grupa Discovery
Dzień Dobry TVN nowa czołówka 1.09.2021


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Dzień Dobry TVN” prowadzą następujące pary: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Marcin Prokop i Dorota Wellman, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Tej jesieni w programie pojawi się nowy i ważny cykl poradnikowy „(Od)wagi dzieciaki!”. Widzowie dowiedzą się, w jaki sposób zachęcić dzieci do aktywności i zdrowej diety, szczególnie teraz, gdy w okresie po pandemii najmłodszym brakuje ruchu i kontaktu z rówieśnikami. Swoją wiedzą w tym zakresie podzielą się najlepsi eksperci w Polsce. W weekendowych wydaniach września DDTVN będzie relacjonować pieszą podróż Mateusza Waligóry wzdłuż Bałtyku. Podróżnik pokaże drogi nieoczywiste, mało popularne wśród turystów.

Kontynuowane będą również dobrze znane cykle. Dzięki akcji „Dzień dobry, tu kurier!” widzowie mają możliwość, by z pomocą redakcji programu sprawić bliskiej osobie niespodziankę i złożyć życzenia. W rolę kurierów ponownie wcielą się prowadzący i reporterzy „Dzień Dobry TVN”.

Przełomowe, a czasem wstrząsające wydarzenia z najnowszej historii Polski przedstawią goście cyklu „To był dzień”. Sposoby na samodzielne wykonanie drobnych napraw i kreatywne rozwiązania domowych problemów będą tematem nowych odcinków cyklu „Sama to ogarniesz”. Wyjątkowe wnętrza urządzone nie przez profesjonalistów, a właścicieli zaprezentują bohaterowie „Odpicowanych mieszkań”.

W wydaniach weekendowych sylwetki specjalistów i historie niezwykłych zabiegów przedstawi cykl „Udana operacja”. King Burzyńska w „Światłach na...” przybliży kolejnych bohaterów świata filmu i teatru, którzy mimo swoich artystycznych dokonań i dorobku, pozostają w cieniu. Michał Cessanis zabierze widzów w najpiękniejsze i nieoczywiste miejsca w Polsce i na świecie, a Mikołaj Rey podzieli się nowymi odkryciami kulinarnymi.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...