reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wysokie Obcasy Extra” z Anitą Werner z TVN24

dodano: 2021-08-23 03:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

„Gazeta Wyborcza” „Wysokie Obcasy” W czwartek, 19 sierpnia br. w sprzedaży ukazał się wrześniowy numer (9/2021) miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” (Agora). Na jego okładce znalazła się dziennikarka Anita Werner, prowadząca programy „Fakty TVN” (emisja w kanałach TVN, TVN24 BIS i ITVN/TVN International), „Fakty po południu” (TVN24) i „Fakty po Faktach” (TVN24 i TVN24 BIS). Ostatnio widzowi mogli ją również oglądać w produkcji „Tokio. Cena sukcesu”. Ponadto w numerze także Katarzyna Tubylewicz i Urszula Chowaniec, autorki podcastów „SNACK - Sztokholmskie Niepokorne Arcy-Celne Konwersacje Kasi & Uli”, oraz autorzy książki Wydawnictwa Agora „Kama. Historia Kamili Skolimowskiej”.

„Gazeta Wyborcza” „Wysokie Obcasy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Portret dziennikarki Anity Werner, relacje matek z dziećmi, przygotowanie rodziny do powrotu dzieci do szkoły oraz historie kobiet rozwiedzionych po latach - to tylko niektóre tematy, o których będzie można przeczytać w najnowszym numerze magazynu „Wysokie Obcasy Extra”. Dodatkowo w wydaniu czytelnicy znajdą kupony rabatowe do -70 proc. na zakupy w ramach ogólnopolskiej akcji „Weekend zniżek”, która odbędzie się w dniach 9-12 września br.  

Bohaterką okładki miesięcznika jest dziennikarka Anita Werner, którą widzowie mogą oglądać w takich programach jak „Fakty TVN” (emisja w kanałach TVN, TVN24 BIS i ITVN/TVN International - więcej tutaj), „Fakty po południu” (emisja w TVN24 - więcej tutaj) i „Fakty po Faktach” (emisja w TVN24 i TVN24 BIS - więcej tutaj), a ostatnio także w produkcji „Tokio. Cena sukcesu” (więcej tutaj). O początkach swojej drogi zawodowej, pracy nad ostatnią książką, budowaniem swojej marki i prowadzeniu zwykłego życia pomimo swojej popularności opowiada Monice Tutak-Goll. Dodajmy, iż kanał TVN24 świętuje w tym roku swoje 20. urodziny (więcej tutaj).

Tematem wrześniowego wydania „Wysokich Obcasów Extra” są rodzice i dzieci. Na łamach numeru dziennikarka Krystyna Romanowska rozmawia z psychiatrą o tym, jak najlepiej przygotować całą rodzinę na powrót dzieci do szkoły, który w czasie trwającej pandemii koronawirusa jest wielką niewiadomą. O relacji matek i ich dzieci z różnych stron świata mówią z kolei Katarzyna Tubylewicz oraz Urszula Chowaniec, autorki podcastów „SNACK - Sztokholmskie Niepokorne Arcy-Celne Konwersacje Kasi & Uli”. Teresa Skolimowska, mama przedwcześnie zmarłej Kamili, mistrzyni olimpijskiej w rzucie młotem, opowiada natomiast, co pamięta z dnia, w którym umarła jej córka i co wtedy czuła. W rozmowie z Beatą Żurek i Tomaszem Czoikiem - autorami wydanej w środę, 11 sierpnia br. nakładem Wydawnictwa Agora książki „Kama. Historia Kamili Skolimowskiej” - matka olimpijki zdradza, czy uporała się z nieobecnością córki.

W wydaniu czytelnicy przeczytają także m.in. historie kobiet, które rozwiodły się po 50. Tego, dlaczego po latach zdecydowały się na taki krok i czy nie żałują podjętych decyzji, wysłuchała Monika Redzisz.  

Ponadto redakcja magazynu zaprasza wszystkich na akcję rabatową „Weekend zniżek”, która odbędzie się w dniach 9-12 września br. W najnowszym numerze „Wysokich Obcasów Extra” czytelnicy znajdą kupony zniżkowe do -70 proc. na zakupy w sklepach online oraz stacjonarnych w całej Polsce. Rabaty można będzie wykorzystać na zakup m.in. ubrań i dodatków najpopularniejszych marek, a także na kosmetyki oraz artykuły wyposażenia wnętrz. Adresy sklepów, w których obowiązuje „Weekend zniżek”, a także regulamin akcji dostępne są na wysokieobcasy.pl. Cyfrowi subskrybenci „Wysokich Obcasów" znajdą również w serwisie wszystkie rabatowe kupony. Partnerem akcji jest sieć centrów handlowych Factory.  

Numer promowany jest w prasie, mediach społecznościowych, radiu, internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Działania reklamowe przygotował zespół marketingu „Wysokich Obcasów” (więcej tutaj).
 
Anita Werner na okładce miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” - numer 9/2021, foto: Agora
Anita Werner na okładce miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” - numer 9/2021, foto: Agora
Kamila Skolimowska na okładce książki „Kama. Historia Kamili Skolimowskiej”, foto: Agora
Kamila Skolimowska na okładce książki „Kama. Historia Kamili Skolimowskiej”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...