reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play Now TV Box z nowym interfejsem

dodano: 2021-08-18 16:44
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Play

Play Now TV nowy interfejs Play wprowadza nowy interfejs dla swojego urządzenia TV Box. Jak informuje operator, to efekt długich badań oraz wywiadów z użytkownikami, którzy testowali nowe rozwiązanie. Wsłuchując się w ich głos i potrzeby, Play przygotował szereg nowych funkcji i usprawnił oprogramowanie dekodera, by było jak najbardziej wygodne, estetyczne oraz szybkie w obsłudze.

Play
Play Now TV nowy interfejs


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa strona główna

Ekran startowy po zmianach stał się multimedialnym centrum łączącym świat tradycyjnej telewizji z aplikacjami serwisów VOD. Dzięki temu użytkownicy mogą przeglądać najciekawsze programy i materiały z różnych platform w jednym miejscu, co pozytywnie wpływa na ich doświadczenie i łatwość znalezienia interesującego filmu, serialu czy transmisji sportowej. Na głównym ekranie pojawią się treści z aplikacji domyślnie dostępnych na TV Box (np. Netflix, YouTube czy Amazon Prime Video) oraz dodanych przez użytkownika ze Sklepu Google Play.
 

Wznów oglądanie po ponownym włączeniu telewizji

Dzięki nowemu oprogramowaniu dekoder TV Box zapamiętuje ostatnio oglądany kanał telewizyjny lub wybraną aplikację i automatycznie odtwarza je po ponownym włączeniu urządzenia. To wygodne rozwiązanie pozwalające użytkownikom na szybki powrót do ulubionych treści.
 

Szybkie wyszukiwanie programów

Rozbudowany przewodnik po programach (EPG) dostępny zarówno bezpośrednio z przycisku na pilocie, jak i z poziomu odtwarzacza to wygodny sposób na wyszukanie interesujących treści z ramówek telewizyjnych. Poza tytułem programu czy godzinami transmisji nowa rozpiska zawiera także rozbudowane informacje o materiałach dostępnych w Play Now TV.
 

Nowy odtwarzacz

Pełnoekranowy widok bez zbędnych elementów, które mogłyby zasłaniać wyświetlane treści to najlepsza opcja dla widzów pozwalająca zanurzyć się w oglądany materiał. Nowy układ odtwarzacza wraz z zaawansowaną, trójpoziomową nawigacją wspomaga łatwe i szybkie przewinięcie wideo w zależności od potrzeb, podgląd osi czasu, zmianę programu, wybór sezonu i odcinka serialu, czy wybór poszczególnych opcji odtwarzania. A jeśli widok odtwarzacza nie jest w danym momencie potrzebny, można go w łatwy sposób ukryć za pomocą jednego przycisku na pilocie.

Multimedialne funkcje znane z Play Now TV

Nowy interfejs nie oznacza jednak porzucenia dotychczas dostępnych funkcji. Na użytkowników dekodera TV Box czeka możliwość nagrywania materiałów, dostęp do programów nawet do 7 dni wstecz, opcja ustawiania przypomnień o ulubionej pozycji, możliwość konfiguracji i oglądania kanałów DVB-T/DVB-C, oraz wyszukiwania głosowego. Warto także pamiętać o Wypożyczalni, czyli sekcji pozwalającej obejrzeć wybrane filmy w niskiej cenie.
 

Nowa wersja dla wszystkich klientów TV Box

Początkowo z odświeżonego interfejsu będą mogli skorzystać nowi klienci. Aktualizacja dla dotychczasowych użytkowników będzie udostępniana stopniowo. Operator prognozuje, że do końca roku wszyscy klienci Play Now TV będą mogli cieszyć się dekoderem Play Now TV Box z odświeżonym, szybkim i wygodnym interfejsem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...