reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia: szybki internet, Tidal w cenie, krótka umowa

dodano: 2021-08-10 12:38
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netia

Netia Powrót do szkół i na uczelnie zbliża się wielkimi krokami, zatem w Netii pojawia się nowa promocja dostępu do internetu z umową na zaledwie 9 miesięcy (w tym 1. miesiąc gratis) oraz dostępem do serwisu muzycznego Tidal w cenie.

Netia
Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W najnowszej promocji Netia oferuje do wyboru jeden z trzech wariantów światłowodowego dostępu do internetu: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s i do 1 Gb/s w cenach odpowiednio: 50 zł, 60 zł i 70 zł. W przypadku usług na łączach niezmodernizowanych (w zależności od możliwości technicznych opcje: do 20 Mb/s, do 50 Mb/s lub do 100 Mb/s) cena wynosi 40 zł miesięcznie (ceny brutto z uwzględnieniem rabatu za zgody marketingowe i e-fakturę).

Umowy zawierane są w tym przypadku na okres zaledwie 9 miesięcy (potem umowa przechodzi na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia). W cenie internetu klienci otrzymują na 9 miesięcy dostęp do serwisu muzycznego Tidal. Dodatkowo 1. miesiąc abonamentu na start za 0 zł.

Opłata aktywacyjna wynosi 59 zł. Wraz z usługą dostępu do internetu Netia zapewnia kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa „Bezpieczny Internet 2” (przez 2 miesiące gratis, potem 10 zł miesięcznie). Dostępny jest również stały adres IP (10 zł miesięcznie, pierwszy miesiąc gratis).

W dowolnym momencie do usługi internetowej można też dokupić HBO GO za 20 zł miesięcznie (1. miesiąc gratis, możliwość rezygnacji w dowolnym momencie).

Do usług stacjonarnych można dokupić usługi mobilne na specjalnych warunkach. Przykładowo, podstawowy abonament („Standard”) z nielimitowanymi połączeniami głosowymi, SMS i MMS w Polsce i UE oraz pakietem 2 GB danych kosztuje 20 zł miesięcznie. Za 25 zł miesięcznie można otrzymać taryfę („Premium”) z nielimitowanymi połączeniami i 12 GB danych (3 GB w UE).

Dostępne są też taryfy z dostępem do najszybszej sieci 5G. W taryfie 5G „Super” otrzymamy 30 GB danych w kraju i 4,5 GB, natomiast taryfa „VIP” zapewnia aż 72 GB danych w Polsce i 7 GB w UE.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8610 Stealth DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8610 Stealth to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej...

129 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...