reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiana w nadawaniu World Fashion Channel

dodano: 2021-08-02 22:16
autor: RO | źródło: cableman.ru/satkurier.pl

World Fashion Channel HD Od 1 sierpnia br. zmienił się sposób dystrybucji kanału modowego World Fashion Channel (WFC), który zaprzestał nadawania z satelity ABS-2A (74,9°E) w formie niezaszyfrowanej ( FTA ). Stacja opuściła multipleks rosyjskiej platformy MTS TV na częstotliwości 12,100 GHz, pol. V (SR: 45000, FEC: 2/3; DVB-S2 / 8PSK). Emisja była w MPEG-4/SD.

World Fashion Channel HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aktualnie World Fashion Channel można odebrać z tp. platformy NTV Plus na satelicie Eutelsat 36B (36°E). Emisja jest zaszyfrowana w Viaccess na częstotliwości 11,785 GHz, pol. R (SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK). Do uzyskania odbioru konieczna jest subskrypcja NTV Plus.

WFC jest dostarczany w jakości HD przez platformy dystrybucyjne Medialogistika, RTP-Media i Ostankino Telekom. Dostawcy tych platform świadczą usługi dosyłu końcowym operatorom sieci kablowych, platform satelitarnych i IPTV.

World Fashion Channel prezentuje pokazy mody i bieżące trendy. Ma siedzibę w Rosji, choć jego oficjalne przedstawicielstwa znajdują się również w Mediolanie (Włochy), Paryżu (Francja) i Londynie (Wielka Brytania). Stacja była oferowana szerzej w Europie, ale w maju 2020 r. zniknęła z niekodowanego przekazu na Eutelsat Hot Bird 13°E.

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...