Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Superpuchar Polski piłkarzy
(więcej tutaj), Major League Soccer (MLS)
(więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), FIA World Endurance Championship
(więcej tutaj i tutaj), Formuła 1
(więcej tutaj), Formuła 2
(więcej tutaj), golf - The Open Championship
(więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
17 lipca (sobota)
5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 3
5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja
5:30 La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim: Review of the Season” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
8:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Extra
9:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
9:45
Formuła 2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra
10:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
11:00
golf: turniej The Open, Polsat Sport News
11:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
12:00 La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30
Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Andrzej Borowczyk i Filip Kapica
13:00
tenis ziemny, turniej ATP w Bastad: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
13:30
tenis ziemny, turniej ATP w Hamburgu: 1. półfinał gry pojedynczej mężczyzn, Polsat Sport
14:00
golf: turniej The Open, Polsat Sport News
15:00
tenis ziemny, turniej ATP w Bastad: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30
tenis ziemny, turniej ATP w Hamburgu: 2. półfinał gry pojedynczej mężczyzn, Polsat Sport
16:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 1
16:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
17:00
golf: turniej The Open, Polsat Sport News
17:00
Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: sprint kwalifikacyjny, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół
17:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
18:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport
18:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight
19:00 (Polsat Sport) i 19:50 (Super Polsat)
Superpuchar Polski piłkarzy: Legia Warszawa - Raków Częstochowa, Super Polsat i Polsat Sport
19:00
golf, The Open Championship: 3. dzień, Polsat Sport Extra
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00 Ligue 1 Uber Eats: „Magazyn ligi francuskiej: Review of the Season” - magazyn, Eleven Sports 2
20:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4
20:30
Formuła 2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. wyścig, Polsat Sport News
23:00
Major League Soccer (MLS): Atlanta United - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport Extra
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 17 na 18 lipca (z soboty na niedzielę)
1:00
KSW50, Polsat Sport Extra
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 3
2:30 La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 3
3:00
gala bokserska Premier Boxing Champions w San Antonio, Polsat Sport Extra
4:00
UFC Fight Night, Polsat Sport
18 lipca (niedziela)
5:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
5:00 La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3
5:00 „SuperLudzie” - magazyn, Superstacja
6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
10:00
golf, The Open Championship: 4. dzień, Polsat Sport Extra
10:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play
11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News
11:45
Formuła 2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. wyścig, Polsat Sport News
11:45 (Eurosport 2) i 13:00 (Polsat Sport News)
FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Monzy, Polsat Sport News i Eurosport 2
12:00
golf, The Open Championship: 4. dzień, Polsat Sport Extra
12:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3
12:35 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
13:25 KSW50, Polsat Sport Fight
13:30
tenis ziemny, turniej ATP w Hamburgu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport
14:00
tenis ziemny, turniej ATP w Bastad: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
14:00
golf: turniej The Open, Polsat Sport News
14:00 (Eurosport 2) i 16:00 (Polsat Sport News)
FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Monzy, Polsat Sport News i Eurosport 2
14:00
Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: parada kierowców, Eleven Sports 1
komentują: Aldona Marciniak, Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński i Andrzej Borowczyk
15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
15:00
Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół
15:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
16:00 Memoriał Huberta Wagnera w Krakowie: „Przed Tokio - kulisy XVIII Memoriału Huberta Wagnera” - reportaż, Polsat Sport
16:00
golf, The Open Championship: 4. dzień, Polsat Sport Extra
16:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
17:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30 La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 3
18:00
golf, The Open Championship: 4. dzień, Polsat Sport Extra
18:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight
19:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00
Major League Soccer (MLS): Minnesota United FC - Seattle Sounders FC, Polsat Sport News
20:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:25 „Ryzykanci” - program rozrywkowy, TV4
Noc z 18 na 19 lipca (z niedzieli na poniedziałek)
1:00
KSW46, Polsat Sport
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00 La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3
3:10 Muay Thai: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.