reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały MTV z nowym logo od sierpnia

dodano: 2021-07-13 23:38 | aktualizacja: 2021-07-14 11:49
autor: Anita Kaźmierska | źródło: parabola.cz/satkurier.pl

MTV 00s Na początku sierpnia br. nastąpi istotna zmiana w portfolio kanałów muzycznych ViacomCBS na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce, potwierdził satkurier.pl. Po pierwsze kanały z rodziny MTV doczekają się nowych logo, po drugie VH1 zostanie przekształcony w MTV 00s, co zapowiadano już w maju. ViacomCBS zaplanował te zmiany na 2 sierpnia, godz. 7:00.

MTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Tak, to zmiana na całym rynku. Będziemy wysyłać oficjalny komunikat w tej sprawie na przełomie lipca i sierpnia - przekazała satkurier.pl Agnieszka Odachowska, PR Manager w ViacomCBS Networks CEEI, w odpowiedzi na zapytanie, czy zmiana będzie dotyczyła także polskiego rynku.

Planowana zmiana logo dotyczy następujących kanałów: MTV, MTV Live, MTV Hits, Club MTV, MTV Music, MTV Classic i MTV Base. Logo MTV 80s i MTV 90s pozostaną takie same. Ponadto z nazwy kanału MTV Live HD usunięty zostanie człon „HD”, co oczywiście nie będzie oznaczało pogorszenia jakości emisji.

Na początku sierpnia nastąpi również zapowiadane już wcześniej przekształcenie VH1 Europe w MTV 00s. Tym samym wzmocnione zostanie portfolio stacji dedykowanych określonej dekadzie, dziś składające się z MTV 80s (dawniej VH1 Classic) i MTV 90s (dawniej MTV Rocks). MTV 00s będzie oferować teledyski z lat 2000-2009.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...