reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Euro 2020 także na pokładzie samolotu

dodano: 2021-06-23 15:16
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Emirates/satkurier.pl

Euro 2020 Sport 24 Fani sportu nie muszą się martwić, że ominą ich sportowe emocje podczas podróży liniami Emirates. Niezależnie od tego, czy śledzą tegoroczne UEFA Euro 2020, Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Wimbledon 2021, British Open, finały NBA, PGA tour, MotoGP czy inne popularne wydarzenia, ligi oraz dyscypliny sportu.

Emirates
Emirates Sport 24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały Sport 24 i Sport 24 Extra w systemie pokładowej rozrywki Emirates – ice Live TV transmitują mecze UEFA Euro 2020, w tym finał, który odbędzie się 11 lipca. W telewizji na żywo będzie można również obejrzeć Igrzyska Olimpijskie 2020, które odbędą się 23 lipca w Tokio z udziałem ponad 10000 sportowców reprezentujących 200 krajów z całego świata.

W ciągu ostatniego roku linie Emirates nieprzerwanie inwestowały w aktualizowanie materiałów dostępnych w ice, dodając co miesiąc około 100 filmów do swojej obszernej biblioteki. Znalazły się tam także ekskluzywne treści telewizyjne, w tym popularne programy HBO, takie jak „Od nowa” (The Undoing), „To wiem na pewno” (I Know This Much is True) oraz „Betty”.

Inne pozycje w systemie ice w okresie letnim:
  • Ponad 20 zwycięzców i nominowanych z tegorocznych najważniejszych nagród filmowych, takich jak: „Nomadland”, „Ojciec” (The Father), „Co w duszy gra” (Soul), „Obiecująca. Młoda. Kobieta.” (Promising Young Woman) i wiele innych.
  • Wyjątkowe filmy dokumentalne, w tym: „Greta Thunberg: rok, by zmienić świat” (Greta Thunberg: A year to change the world), „Dzikie koty z Indii” (Wild Cats of India), „Życie na 10 fotografiach” (Life in Ten Pictures) i „King Otto” – dokument o historycznym zwycięstwie Grecji w UEFA Euro 2004.
  • W lipcowych topowych tytułach każdy znajdzie coś dla siebie: „Raya i ostatni smok” (Raya and the Last Dragon), „Francuskie wyjście” (French Exit), „Godzilla vs. Kong”, „Minari” i „Gra szpiegów” (The Courier).
  • Najciekawsze filmy w sierpniu to: „Ciche miejsce 2” (A Quiet Place 2), „Jeden gniewny człowiek” (Wrath of Man) i „Mortal Kombat”.

Klienci Emirates mogą korzystać z ponad 4500 kanałów na żądanie w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice, w tym z ponad 1000 kanałów dla miłośników kina i 130 kanałów dla dzieci. Więcej informacji o systemie ice znajduje się tutaj.

Sport 24 i Sport 24 Extra to pierwsze na świecie i jedyne kanały sportowe na żywo dla branży lotniczej - są one dostępne wyłącznie w Panasonic Avionics. Kanały obejmują relacje na żywo z UEFA Champions League, Premier League, NFL, NBA, NHL, Tennis Grand Slams, Golf Majors i Ryder Cup, NRL i wiele innych.

Kanał Sport 24 nadaje 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, oferując pasażerom ponad 16 godzin najwyższej jakości treści na żywo każdego dnia. Sport 24 Extra oferuje dodatkowy wybór sportów premium, transmitując dodatkowe 150 godzin na żywo każdego miesiąca. Ponad 30 różnych światowych lig sportowych i wyjątkowych wydarzeń zostanie pokazanych w 2021 roku, w tym UEFA Euro 2020, Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 i Ryder Cup. Rozrywka pokładowa i Wi-Fi od Panasonic Avionics są oferowane w samolotach Boeing 777 i A380.

Warto dodać, że partnerami platformy Sport 24, uruchomionej w 2012 roku, wśród linii lotniczych są nie tylko Emirates, lecz także: Aerofłot, Aeromexico, American Airlines, ANA, Biman Bangladesh Airlines, Cathay Pacific, Etihad Airways, Fiji Airways, Garuda Indonesia, Japan Airlines, Lufthansa i Turkish Airlines.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...