reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Europosłowie chcą przekazania Biełsatowi praw do Euro 2020

dodano: 2021-06-17 18:30 | aktualizacja: 2021-06-17 19:49
autor: RO | źródło: by.tribuna.com/tele-satinfo.ru

Anglia reprezentacja Euro 2020 Mistrzostwa Europy Polsat Sport Dyrektor kanału telewizyjnego Biełsat, Agnieszka Romaszewska-Guzy, skomentowała przyjętą przez eurodeputowanych rezolucję. Zauważmy, że posłowie Parlamentu Europejskiego zaproponowali odebranie praw białoruskiemu nadawcy Biełteleradiokompania do emisji rozgrywek Euro 2020 i bezpłatne przekazanie ich Biełsatowi. O takiej inicjatywie media dowiedziały się w zeszłym tygodniu.

belsat.eu
Biełsat TV Belsat TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Po pierwsze Biełteleradiokompania od dawna nie jest telewizją publiczną i nie warto traktować tego, co mówią jej przedstawiciele. W chwili obecnej to tylko instrument władzy i nacisku na obywateli. Przez cały czas istnienia Biełsatu, białoruska propaganda nie powiedziała nam ani jednego dobrego słowa, więc słowa Iwana Ejsmonta (szefa BT - red.) mnie nie zaskoczyły, a jedynie potwierdziły ich stosunek do wolnych mediów, powiedziała dyrektor i redaktor naczelny Biełsat TV, Agnieszka Romaszewska-Guzy.

Biełsat deklaruje gotowość techniczną i organizacyjną do transmitowania wydarzeń sportowych i innych ważnych wydarzeń dla telewidzów na Białorusi, pod warunkiem, że takie uprawnienia zostaną przekazane. W tym celu Biełsat TV jest gotowy korzystać ze wszystkich platform dystrybucyjnych: telewizji satelitarnej, kanału w serwisie YouTube, strony internetowej i sieci społecznościowych, oczywiście ze wszystkimi wymogami prawnymi i organizacyjnymi.

Biełsat to niezależny kanał telewizyjny, który służy swojemu widzowi i jest jego głosem. Ściśle przestrzega swoich wartości, wśród których są niezależność i wolność słowa, promowanie kultury i języka białoruskiego, tolerancja i szacunek, a także kształtowanie poczucia solidarności społecznej. Darmowa emisja satelitarna jest nadawana z satelity Astra 4A (4,8°E).

Źródło: tribuna.com  tele-satinfo.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...