reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina pozbawia akredytacji Belarus 24

dodano: 2021-06-13 09:44
autor: RO | źródło: tvnews.by

Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia Na Ukrainie została zablokowana retransmisja kanału Belarus 24. Oficjalną decyzję w tej sprawie wydała ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia, usuwając międzynarodową telewizję Białorusi z listy zagranicznych nadawców dopuszczonych do dystrybucji w swoim kraju.

Belarus 24 HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Powodem skreślenia kanału była emisja zabronionych utworów audiowizualnych i filmów z udziałem artystów i aktorów, którzy znajdują się na liście osób zagrażających bezpieczeństwu narodowemu Ukrainy. Wykaz osób publikuje Ministerstwo Kultury i Polityki Informacyjnej.

Na antenie Belarus 24 ukazuje się program „Poznać i unieszkodliwić” z udziałem rosyjskiego piosenkarza, poety i kompozytora Olega Gazmanowa. W innym programie „Ostatni dzień” występuje rosyjski aktor filmowy i teatralny Boris Szczerbakow. Kolejny to „Słowiański bazar. Związek Rosji i Białorusi ogłasza. Piesniary - 50. Wydanie 1” z udziałem piosenkarki Olgi Kormuhina czy wątek „Ukraiński ślad w próbie zamachu stanu na Białorusi” w programie „Panorama” z 21 maja i wątek „Zełeński odmówił Rosjanom prawa do bycia rodzimym narodem” z 22 maja.

Źródło: tvnews.by 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...