reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play: Pakiet Kids w oknie otwartym

dodano: 2021-05-28 12:50
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Play

Play Now Nadchodzący Dzień Dziecka to dobry moment na wypróbowanie pakietu Kids z materiałami wybranymi specjalnie dla najmłodszych widzów i ich rodziców. Do 6 czerwca Play udostępnia bez dodatkowych opłat 9 kanałów, a także treści z biblioteki VOD. Taka możliwość czeka na wszystkich klientów posiadających dostęp do Play Now w ramach swojego abonamentu, a także osoby korzystające z oferty Play Now TV z dekoderem TV Box.

Play Pakiet Kids otwarte okno


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W skład pakietu wchodzą kanały emitujące znane bajki i programy edukacyjne, takie jak „Psi Patrol” na kanale Nick Jr., „Pat i świat” na kanale Boomerang czy „Blue” na kanale CBeebies. Pozostałe kanały z pakietu to Nickelodeon, Cartoon Network, Polsat JimJam, Baby TV, ducktv, Da Vinci. Po 6 czerwca osoby, które będą dalej chciały oglądać treści z pakietu Kids, będą mogły skorzystać z okresu próbnego przez 30 dni. Po tym czasie cena za pakiet wynosi 10 zł miesięcznie.

Z Play Now można korzystać w aplikacjach mobilnych, na urządzeniach opartych na Android TV, przez stronę playnow.pl, w Smart TV Samsung lub LG oraz z dekoderem w ofercie Play Now TV. Pakiet Podstawowy Play Now w cenie abonamentu daje dostęp do programów filmowych, serialowych, sportowych, dziecięcych, popularno-naukowych oraz rozrywkowych, m.in. History, Polsat, TV Puls, TVP1, TNT, Stopklatka, TVN, Nicktoons czy Comedy Central.

Natomiast pakiet Podstawowy Play Now TV w ofercie z dekoderem jest rozszerzony o dodatkowe 8 kanałów, w tym National Geographic, FOX czy Disney Channel. Korzystanie z Play Now z internetem od Play nie zmniejsza pakietu danych. Pakiet Podstawowy Play Now lub Play Now TV może być rozszerzony o pakiety dodatkowe: Sport, Extra, Kids, News czy HBO GO.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...