reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Grupa Canal+ odnotowuje stabilne przychody

dodano: 2021-04-23 15:47
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Grupa CANAL+/satkurier.pl

Canal+ W pierwszym kwartale 2021 roku przychody Grupy CANAL+, należącej do francuskiego koncernu Vivendi, wyniosły 1,357 mld euro - prawie bez zmian w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 roku. Przychody z działalności telewizyjnej we Francji kontynentalnej nieznacznie spadły, w szczególności w wyniku załamania na rynku reklamowym w związku z pandemią. Przychody z działalności międzynarodowej wzrosły o 1,6 proc. przy stałej podstawie walutowej.

CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Studiocanal odnotowało znaczący wzrost przychodów (proc. 8,9 proc. przy stałej podstawie walutowej), wynikający z dobrych wyników w przychodach z seriali telewizyjnych.

W pierwszym kwartale 2021 roku CANAL+ ogłosił kilka umów strategicznych.

3 lutego do oferty CANAL+ dołączył Starzplay, usługa przesyłania strumieniowego premium firmy Starz. Poprzez integrację Starzplay, Grupa CANAL+ zrobiła kolejny krok w realizacji swoich ambicji, aby agregować najlepsze treści i aplikacje na rynku.

4 lutego Ligue de Football Professionnel (LFP) i Grupa CANAL+ ogłosiły globalne porozumienie dotyczące praw audiowizualnych dla Ligue 1 Uber Eats i Ligue 2 BKT na sezon 2020-2021.

CANAL+, który od ponad 35 lat jest partnerem TOP 14, 2 marca wygrał przetarg ogłoszony przez National Rugby League na prawa do transmisji we Francji do końca sezonu 2026-2027.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...