reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niepewny los kanałów FTA z tp. Joyne

dodano: 2021-04-21 18:25
autor: RO | źródło: satkurier.pl

Joyne W związku z ogłoszeniem upadłości holendersko-flamandzkiej platformy satelitarnej Joyne, pod znakiem zapytania stanęła dystrybucja kanałów FTA na zajmowanych transponderach z satelity Eutelsat 9B (9°E).

https://www.youtube.com/watch?v=G3cgYNtQe7I
Enjoy TV HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z dostępnych TV Oranje, Schlager TV, Nashville TV, NL Regionaal 1, NL Regionaal 2 i Enjoy TV HD zakończono emisję dwóch - muzycznego Nashville TV i promocyjnego Enjoy TV HD.

Widzowie są informowani, że usługa Joyne nie istnieje, a tymczasowo będzie jeszcze realizowana przez holenderską platformę Canal Digitaal i belgijską TV Vlaanderen. Ich operator M7 Group zachęca widzów do skorzystania z tych usług jeszcze w bieżącym miesiącu.

W obu platformach z satelity Astra 3B (23,5°E) brakuje Nashville TV, NL Regionaal 1, NL Regionaal 2 i Enjoy TV HD. Są za to dostępne TV Oranje i Schlager TV, jednak są one zaszyfrowane i udostępniane wyłącznie za opłatą. Wydaje się, że nadchodzi koniec dla kilku holenderskich stacji nadawanych FTA z satelity Eutelsat 9B (9°E).

NL Regionaal 1 i NL Regionaal 2 oferują wybrane pasma programowe z 12 regionalnych stacji telewizyjnych z Holandii. W Enjoy TV HD, autorskim kanale promocyjnym od Joyne, można było obejrzeć treści promujące holenderską architekturę, lokalne życie i poznać atrakcje dla podróżujących. TV Oranje prezentuje lokalną scenę muzyczną z lat 60., 70., 80 i muzykę sentymentalną o życiu i miłości. Schlager TV koncentruje się na popularnych szlagierach z Niemiec i Austrii. Natomiast Nashville TV jest przeznaczona dla miłośników muzyki country w najszerszym tego słowa znaczeniu - od klasyki, po współczesność.

Parametry techniczne:
Eutelsat 9B (9°E)
tp. 19 (12,073 GHz, pol. V, SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)
 
Plansza Joyne nadawana na kanałach Nashville TV i Enjoy TV HD w dniu 20.04. Jednak 21.04 planszę wyłączono na kanale Nashville TV i pozostawiono czarny ekran (stan na godz. 18:10)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...