reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-19 - 2021-04-20 - 2021-04-21

Sport w polskiej TV 9.04.2021

dodano: 2021-04-08 16:13 | aktualizacja: 2021-04-09 11:13
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Wisła Kraków – Raków Częstochowa. Transmisja live z WTA World Tour Charleston tylko w CANAL+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Cracovia
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki

02:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New Orleans Pelicans – Philadelphia 76ers
Komentarz: Michał Łopaciński, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 2

19:00 Tenis: WTA World Tour, Charleston:
2. runda

21:00 Tenis: WTA World Tour, Charleston:
2. runda

23:00 Tenis: WTA World Tour, Charleston:
2. runda

01:00 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, Charleston:
2. runda
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Cracovia
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC – Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny
 
Eleven Sports 1

17:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Falubaz Zielona Góra – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki 

20:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Betard Sparta Wrocław – eWinner Apator Toruń
Komentarz: Piotr Olkowicz, Ryszard Dołomisiewicz
 
Eleven Sports 2

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – SV Darmstadt 98
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Arminia Bielefeld – SC Freiburg
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
SD Huesca – Elche CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – SV Darmstadt 98
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
FC Metz – Olympique Lyonnais
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

15:30 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Kraju Basków;
Etap 5
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

19:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy:
Mężczyźni w kategorii do 96 kg
 
Eurosport 2

16:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy:
Kobiety w kategorii do 81 kg

 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Cracovia
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
FC Metz – Olympique Lyonnais
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski
 
Polsat Sport

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice

20:00 Boks: Babilon Fight Night: 
Jan Lodzik – Agustin Ezequias Gerbaldo Kucharski
Komentarz: Andrzej Kostyra
 
Polsat Sport Extra

11:00 Tenis: ATP World Tour, Cagliari:
1/4 finału

13:00 Tenis: ATP World Tour, Cagliari:
1/4 finału

15:00 Tenis: ATP World Tour, Cagliari:
1/4 finału

17:00 Curling: Mistrzostwa świata:
Niemcy – Kanada
Komentarz: Krystian Sobierajski, Maciej Cesarz

22:00 Curling: Mistrzostwa świata:
Japonia – Szwecja
Komentarz: Krystian Sobierajski, Maciej Cesarz

03:00 (pt/so) Curling: Mistrzostwa świata:
Play-off
 
Polsat Sport Fight

18:30 Boks: Babilon Fight Night: 
Jan Lodzik – Agustin Ezequias Gerbaldo Kucharski
Komentarz: Andrzej Kostyra
 
Polsat Sport News

17:00 Tenis: ATP World Tour, Marbella:
1/4 finału

19:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Zenit Sankt Petersburg – Maccabi Fox Tel Awiw
 
Super Polsat

20:00 Boks: Babilon Fight Night: 
Jan Lodzik – Agustin Ezequias Gerbaldo Kucharski
Komentarz: Andrzej Kostyra

 
Sportklub

20:00 Dart: Premier League Darts:
5. kolejka
Komentarz: Kacper Merk

02:00 (pt/so) Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Martinsville:
Wyścig
Komentarz: Jan Ciosek
 
TVP Sport

16:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy:
Kobiety w kategorii do 81 kg
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Robert Dołęga

19:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy:
Mężczyźni w kategorii do 96 kg
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Robert Dołęga

20:30 Futsal: Eliminacje mistrzostw Europy: 
Czechy – Polska
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

03:00 (pt/so) Sporty walki: MMA Bellator: 
Ryan Bader – Lyoto Machida
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama